Jesteś tutaj: Główna II Liga Mężczyzn

 

II Liga Mężczyzn

XVII Seria

XVII SERIA

Nr data 20.03.2105 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1382 LKS Rój Żory LZS BLYSS Kujakowice Laska 6:4
1383 LUKS Węgierska Górka UKS Huragan Sosnowiec Mateuszewski 5:5
1384 MKS SKarbek Tarnowskie Góy KS Naprzód Borucin Baron 4:6
1385 TTS Polonia II Bytom AKS Mikołów Płaszczyński 3:7
Mecze o miejsca 9-16
1386 LUKS MGOKSiR Korfantów Klub AZS PWSZ Nysa OZTS Opole 0:10
1387 LKS Liswarta Lisów MKS Czechowice Dziedzice Borecki 5:5
1388 UKS Wolej Ruda Śl. UKTS Sokół Orzesze Wolny Marek 1:9
1389 KTS Lędziny LITS Meble Anders Żywiec Długajczyk 3:7

 

XVI Seria

XVI SERIA

Nr data 13.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1374 LZS BLYSS Kujakowice TTS Polonia II Bytom OZTS Opole 10:0
1375 LKS Rój Żory LUKS Węgierska Górka Szymik 5:5
1376 UKS Huragan Sosnowiec MKS Skarbek Tarnowskie Góry Miliński 6:4
1377 KS Naprzód Borucin AKS Mikołów Mrozek 5:5
Mecze o miejsca 9-16
1378 Klub AZS PWSZ Nysa LITS Meble Anders Żywiec OZTS Opole 8:2
1379 MKS Czechowice Dziedzice LUKS MGOKSir Korfantów Drążyk 5:5
1380 UKTS Sokół Orzesze LKS Lizwarta Lisów Spendel 7:3
1381 KTS Lędziny UKS Wolej Ruda Śl. Kufel 7:3

 

XV Seria

XV SERIA

Nr data 20.02.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
113 UKS Wolej Ruda Śl. KTS Lędziny Wolny Marek 3:7
114 LZS BLYSS Kujakowice LUKS Węgierska Górka OZTS Opole 6:4
115 Klub AZS PWSZ Nysa LUKS MGOKSiR Korfantów OZTS Opole 10:0
116 MKS Czechowice Dziedzice LKS Liswarta Lisów Drążyk 10:0vo
117 UKTS Sokół Orzesze KS Naprzód Borucin Spendel 5:5
118 UKS Huragan Sosnowiec LITS Meble Anders Żywiec Miliński 5:5
119 AKS Mikołów MKS Skarbek Tarnowskie Góry Marciniec 4:6
120 TTS Polonia II Bytom LKS Rój Żory Płaszczyński 5:5

 

XIV Seria

XIV SERIA

Nr data 30.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
105 KTS Lędziny TTS Polonia II Bytom Kufel 4:6
106 LKS Rój Żory AKS Mikołów Laska 4:6
107 MKS Skarbek Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec Romik 6:4
108 LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze Mika 5:5
109 KS Naprzód Borucin MKS Czechowice Dziedzice Ciemienga 5:5
110 LKS Liswarta Lisów Klub AZS PWSZ Nysa Malcher 5:5
111 LUKS MGOKSiR Korfantów LZS BLYSS Kujakowice OZTS Opole 1:9
112 LUKS Węgierska Górka UKS Wolej Ruda Śl. Krysztof 10:0

 

XIII Seria

XIII SERIA

Nr data 16.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
97 LUKS Węgierska Górka KTS Lędziny Krutak 8:2
98 UKS Wolej Ruda Śl. LUKS MGOKSiR Korfantów Wolny Michał 3:7
99 LZS BLYSS Kujakowice LKS Liswarta Lisów OZTS Opole 10:0
100 Klub AZS PWSZ Nysa KS Naprzód Borucin OZTS Opole 5:5
101 MKS Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec Łękawa 6:4
102 UKTS Sokół Orzesze MKS Skarbek Tarnowskie Góry Woźniak 4:6
103 UKS Huragan Sosnowiec LKS Rój Żory Kulawiak 10:0vo
104 AKS Mikołów TTS Polonia II Bytom Kostur 5:5

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 2 z 5