Jesteś tutaj: Główna II Liga Mężczyzn

 

II Liga Mężczyzn

VII Seria

VII SERIA

Nr data 07.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
49 KS Naprzód Borucin KTS Lędziny Ciemienga 5:5
50 LKS Liswarta Lisów LITS Meble Anders Żywiec Malcher 2:8
51 LUKS MGOKSiR Korfantów MKS Skarbek Tarnowskie Góry OZTS Opole 1:9
52 LUKS Węgierska Górka LKS Rój Żory Krysztof 7:3
53 UKS Wolej Ruda Śl. TTS Polonia II Bytom Wolny Marek 3:7
54 LZS BLYSS Kujakowice AKS Mikołów OZTS Opole 7:3
55 Klub AZS PWSZ Nysa UKS Huragan Sosnowiec OZTS Opole 7:3
56 MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze Dietrich 6:4

 

VI Seria

VI SERIA

Nr data 31.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
41 KTS Lędziny MKS Czechowice Dziedzice Długajczyk 5:5
42 UKTS Sokół Orzesze Klub AZS PWSZ Nysa Woźniak 4:6
43 UKS Huragan Sosnowiec LZS BLYSS Kujakowice Miliński 6:4
44 AKS Mikołów UKS Wolej Ruda Śl. Marciniec 10:0
45 TTS Polonia II Bytom LUKS Węgierska Górka Płaszczyński 4:6
46 LKS Rój Żory LUKS MGOKSiR Korfantów Laska 7:3
47 MKS Skarbek Tarnowskie Góry LKS Liswarta Lisów Romik 9:1
48 LITS Meble Anders Żywiec KS Naprzód Borucin Schreiber 4:6

 

V Seria

V SERIA

Nr data 24.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
33 LITS Meble Anders Żywiec KTS Lędziny Mika 4:6
34 KS Naprzód Borucin MKS Skarbek Tarnowskie Góry Mrozek 4:6
35 LKS Liswarta Lisów LKS Rój Żory Borecki 4:6
36 LUKS MGOKSiR Korfantów TTS Polonia II Bytom OZTS Opole 3:7
37 LUKS Węgierska Górka AKS Mikołów Krutak 6:4
38 UKS Wolej Ruda Śl. UKS Huragan Sosnowiec Wolny Michał 2:8
39 LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół Orzesze OZTS Opole 8:2
40 Klub AZS PWSZ Nysa MKS Czechowice Dziedzice OZTS Opole 9:1

 

III Seria

III SERIA

Nr data 26.09.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
17 MKS Skarbek Tarnowskie Góry KTS Lędziny Romik 10:0vo
18 LITS Meble Anders Żywiec LKS Rój Żory Schreiber 4:6
19 KS Naprzód Borucin TTS Polonia II Bytom Ciemienga 5:5
20 LKS Liswarta Lisów AKS Mikołów Malcher 0:10
21 LUKS MGOKSiR Korfantów UKS Huragan Sosnowiec OZTS Opole 2:8
22 LUKS Węgierska Górka UKTS Sokół Orzesze Madej 5:5
23 UKS Wolej Ruda Śl. MKS Czechowice Dziedzice Wolny Marek 2:8
24 LZS BLYSS Kujakowice Klub AZS PWSZ Nysa OZTS Opole 6:4

 

II Seria

II SERIA

Nr data 19.09.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
9 KTS Lędziny LZS BLYSS Kujakowice Kufel 2:8
10 Klub AZS PWSZ Nysa UKS Wolej Ruda Śl. OZTS Opole 9:1
11 MKS Czechowice Dziedzice LUKS Węgierska Górka Drążyk 5:5
12 UKTS Sokół Orzesze LUKS MGOKSiR Korfantów Spendel 5:5
13 UKS Huragan Sosnowiec LKS Liswarta Lisów Miliński 6:4
14 AKS Mikołów KS Naprzód Borucin Kostur 4:6
15 TTS Polonia II Bytom LITS Meble Anders Żywiec Płaszczyński 5:5
16 LKS Rój Żory MKS Skarbek Tarnowskie Góry Szymik 7:3

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 4 z 5