Jesteś tutaj: Główna II Liga Mężczyzn

 

II Liga Mężczyzn

XII Seria

XII SERIA

Nr data 09.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
89 KTS Lędziny AKS Mikołów Długajczyk 1:9
90 TTS Polonia II Bytom UKS Huragan Sosnowiec Płaszczyński 4:6 
91 LKS Rój Żory UKTS Sokół Orzesze Laska 5:5
92 MKS Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice Baron 0:10vo
93 LITS Meble Anders Żywiec Klub AZS PWSZ Nysa Schreiber 10:0vo
94 KS Naprzód Borucin LZS BLYSS Kujakowice Mrozek 3:7
95 LKS Liswarta Lisów UKS Wolej Ruda Śl. Borecki 9:1 
96 LUKS MGOKSiR Korfantów LUKS Węgierska Górka OZTS Opole 0:10

 

XI Seria

XI SERIA

Nr data 05.12.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
81 LUKS MGOKSiR Korfantów KTS Lędziny OZTS Opole 5:5
82 LUKS Węgierska Górka LKS Liswarta Lisów Madej 9:1
83 UKS Wolej Ruda Śl. KS Naprzód Borucin Wolny Marek 1:9
84 LZS BLYSS Kujakowice LITS Meble Anders Żywiec OZTS Opole 9:1
85 Klub AZS PWSZ Nysa MKS Skarbek Tarnowskie Góry OZTS Opole 2:8
86 MKS Czechowice Dziedzice LKS Rój Żory Dietrich 4:6
87 UKTS Sokół Orzesze TTS Polonia II Bytom Paździorny 5:5
88 UKS Huragan Sosnowiec AKS Mikołów Miliński 2:8

 

X Seria

X SERIA

Nr data 28.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
73 KTS Lędziny UKS Huragan Sosnowiec Kuś A. 2:8
74 AKS Mikołów UKTS Sokół Orzesze Różalski 6:4
75 TTS Polonia II Bytom MKS Czechowice Dziedzice Płaszczyński 7:3
76 LKS Rój Żory Klub AZS PWSZ Nysa Laska 6:4
77 MKS Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice Romik 5:5
78 LITS Meble Anders Żywiec UKS Wolej Ruda Śl. Mika 9:1
79 KS Naprzód Borucin LUKS Węgierska Górka Ciemienga 0:10
80 LKS Liswarta Lisów LUKS MGOKSiR Korfantów Malcher 3:7

 

IX Seria

IX SERIA

Nr data 21.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
65 LKS Liswarta Lisów KTS Lędziny Borecki 4:6
66 LUKS MGOKSiR Korfantów KS Naprzód Borucin OZTS Opole 1:9
67 LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders Żywiec Matuszewski 9:1
68 UKS Wolej Ruda Śl. MKS Skarbek Tarnowskie Góry Wolny Michał 2:8
69 LZS BLYSS Kujakowice LKS Rój Żory OZTS Opole 7:3
70 Klub AZS PWSZ Nysa TTS Polonia II Bytom OZTS Opole 5:5
71 MKS Czechowice Dziedzice AKS Mikołów Bargiel 4:6
72 UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec Spendel 6:4

 

VIII Seria

VIII SERIA

Nr data 14.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
57 KTS Lędziny UKTS Sokół Orzesze Kufel 1:9
58 UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice Dziedzice Kulawiak 8:2
59 AKS Mikołów Klub AZS PWSZ Nysa Kostur 6:4
60 TTS Polonia II Bytom LZS BLYSS Kujakowice Płaszczyński 7:3
61 LKS Rój Żory UKS Wolej Ruda Śl. Laska 9:1
62 MKS Skarbek Tarnowskie Góry LUKS Węgierska Górka Baron 5:5
63 LITS Meble Anders Żywiec LUKS MGOKSiR Korfantów Schreiber 4:6
64 KS Naprzód Borucin LKS Liswarta Lisów Mrozek 6:4

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 3 z 5