Jesteś tutaj: Główna II Liga Mężczyzn

 

II Liga Mężczyzn

XXII Seria

XXII SERIA

Nr data 24.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1422 LUKS Węgierska Górka LZS BLYSS Kujakowice Madej 3:7
1423 MKS Skarbek Tarnowskie Góry AKS Mikołów Baron 7:3
1424 LKS Rój Żory TTS Polonia II Bytom Szymik 10:0
1425 UKS Huragan Sosnowiec KS Naprzód Borucin Kulawiak 3:7
Mecze o miejsca 9-16
1426 MKS Czechowice Dziedzice Klub AZS PWSZ Nysa Drążyk 1:9
1427 UKTS Sokół Orzesze KTS Lędziny Spendel 4:6
1428 LUKS MGOKSiR Korfantów LITS Meble Anders Żywiec OZTS Opole 2:8
1429 UKS Wolej Ruda Śl LKS Liswarta Lisów Wolny Marek 2:8

 

XXI Seria

XXI SERIA

Nr data 17.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1414 LZS BLYSS Kujakowice MKS Skarbek Tarnowskie Góry OZTS Opole 4:6
1415 AKS Mikołów LUKS Węgierska Górka Kostur 7:3
1416 UKS Hruagan Sosnowiec TTS Polonia II Bytom Miliński 7:3
1417 KS Naprzód Borucin LKS Rój Żory Mrozek 9:1
Mecze o miejsca 9-16
1418 Klub AZS PWSZ Nysa UKTS Sokół Orzesze OZTS Opole 6:4
1419 MKS Czechowice Dziedzice KTS Lędziny Drążyk 5:5
1420 LITS Meble Anders Żywiec LKS Liswarta Lisów Schreiber 8:2
1421 LUKS MGOKSiR Korfantów UKS Wolej Ruda Śl. OZTS Opole 7:3

 

XX Seria

XX SERIA

Nr data 10.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1406 AKS Mikołów LZS BLYSS Kujakowice Kostur 4:6
1407 LUKS Węgierska Górka MKS Skarbek Tarnowskie Góry Mateuszewski 4:6
1408 TTS Polonia II Bytom KS Naprzód Borucin Płaszczyński 3:7
1409 LKS Rój Żory UKS Huragan Sosnowiec Laska 10:0
Mecze o miejsca 9-16
1410 Klub AZS PWSZ Nysa KTS Lędziny OZTS Opole 9:1
1411 UKTS Sokół Orzesze MKS Czechowice Dziedzice Woźniak 5:5
1412 UKS Wolej Ruda Śl. LITS Meble Anders Żywiec Wolny Marek 1:9
1413 LUKS MGOKSiR Korfantów LKS Liswarta Lisów OZTS Opole 5:5

 

XIX Seria

XIX SERIA

Nr data 03.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1398 LZS BLYSS Kujakowice KS Naprzód Borucin OZTS Opole 6:4
1399 LUKS Węgierska Górka TTS Polonia II Bytom Krysztof 9:1
1400 MKS Skarbek Tarnowskie Góry LKS Rój Żory Romik 8:2
1401 AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec Marciniec 6:4
Mecze o miejsca 9-16
1402 UKS Wolej Ruda Śl. Klub AZS PWSZ Nysa Wolny Marek 0:10
1403 LITS Meble Anders Żywiec MKS Czechowice Dziedzice Schreiber 5:5
1404 LUKS MGOKSiR Korfantów UKTS Sokół ORzesze OZTS Opole 2:8
1405 KTS Lędziny LKS Liswarta Lisów Kuś A. 4:6

 

XVIII Seria

XVIII SERIA

Nr data 27.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1390 LZS BLYSS Kujakowice UKS Huragan Sosnowiec OZTS Opole 6:4
1391 LUKS Węgierska Górka KS Naprzód Borucin Madej 4:6
1392 TTS Polonia II Bytom MKS Skarbek Tarnowskie Góry Piszczyński 3:7
1393 AKS Mikołów LKS Rój Żory Kostur 5:5
Mecze o miejsca 9-16
1394 Klub AZS PWSZ Nysa LKS Lizwarta Lisów OZTS Opole 9:1
1395 MKS Czechowice Dziedzice UKS Wolej Ruda Sl. Drążyk 10:0
1396 UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec Paździorny 5:5
1397 KTS Lędziny LUKS MGOKSiR Korfantów Długajczyk 7:3

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 5