Jesteś tutaj: Główna II Liga Kobiet

 

II Liga Kobiet

XVII Seria

XVII SERIA

Nr data 20.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1438 LKS Orzeł Stanica JKTS Jastrzębie Zdrój Szmaj 5:5
1439 MKS Czechowice Dziedzice KTS MOKSiR Zawadzkie Drążyk 7:3
1440 KTS Lędziny UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Kufel 6:4
1441 MKS Skarbbek Tarnowskie Góry MKS Cieszko Cieszyn Kozłowski 5:5
Mecze o miejsca 9-16
1442 MKS SKarbek II Tarnowskie Góry PSKS Beskidy Bielsko Biała Michalski 4:6
1443 UKS Dwójka Sosnowiec LZS Victoria II Chróścice Eliasz 3:7
1444 LKS 45 Bujaków Mikołów UKS Huragan Sosnowiec Jędras 2:8 
1445 AKS Mikołów ULKS Ruch Pniów Michakj J. 5:5

 

XVI Seria

XVI SERIA

Nr data 13.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1430 JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS Skarbek Tarnowskie Góry Cichoń 4:6
1431 MKS Czehcowice Dziedzice LKS Orzeł Stanica Paszek J. 8:2
1432 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. KTS MOKSiR Zawadzkie Leśniak 6:4
1433 MKS Cieszko Cieszyn KTS Lędziny Hałaczkiewicz 10:0
Mecze o miejsca 9-16
1434 PSK Beskidy Bielsko Biała AKS Mikołów Blachura 6:4
1435 LZS Victoria II Chróścice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry OZTS Opole 5:5
1436 UKS Huragan Sosnowiec UKS Dwójka Sosnowiec Kulawiak 6:4
1437 ULKS Ruch Pniów LKS 45 Bujaków Mikołów Sopel 9:1

 

XV Seria

XV SERIA

Nr data 20.02.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
233 ULKS Ruch Pniów KTS Lędziny Sopel 6:4
234 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Michalski 3:7
235 MKS Skarbek Tarnowskie Góry AKS Mikołów Kozłowski 8:2
236 LKS Orzeł Stanica LKS 45 Bujaków Mikołów Szmaj 10:0
237 UKS Dwójka Sosnowiec UKS Huragan Sosnowiec Eliasz 4:6
238 KTS MOKSiR Zawadzkie LZS Victoria II Chróścice OZTS Opole 6:4
239 MKS Czechowice Dziedzice PSKS Beskidy Bielsko Biała Paszek J. 8:2
240 JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS Cieszko Cieszyn Cichoń 8:2

 

XIV Seria

XIV SERIA

Nr data 30.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
225 KTS Lędziny JKTS Jastrzębie-Zdrój Długajczyk 0:10
226 MKS Cieszko Cieszyn MKS Czechowice Dziedzice Dietrich 3:7
227 PSKS Beskidy Bielsko Biała KTS MOKSiR Zawadzkie Blachura 1:9 
228 LZS Victoria II Chróścice UKS Dwójka Sosnowiec OZTS Opole 6:4
229 UKS Huragan Sosnowiec LKS Orzeł Stanica Rodek 4:6
230 LKS 45 Bujaków Mikołów MKS Skarbek Tarnowskie Góry Olencki 3:7
231 AKS Mikołów MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Michalik K. 8:2
232 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. ULKS Ruch Pniów Paszkowski 9:1

 

XIII Seria

XIII SERIA

Nr data 16.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
217 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. KTS Lędziny Leśniak 5:5
218 ULKS Ruch Pniów AKS Mikołów Sopel 5:5
219 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LKS 45 Bujaków Mikołów Michalski 8:2
220 MKS Skarbek Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec Romik 5:5
221 LKS Orzeł Stanica LZS Victoria II Chróścice Szmaj 6:4
222 UKS Dwójka Sosnowiec PSKS Beskidy Bielsko Biała Eliasz 5:5
223 KTS MOKSiR Zawadzkie MKS Cieszko Cieszyn OZTS Opole 3:7 
224 MKS Czechowice Dziedzice JKTS Jastrzębie-Zdrój Paszek J. 7:3

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 2 z 5