Jesteś tutaj: Główna II Liga Kobiet

 

II Liga Kobiet

VII Seria

VII SERIA

Nr data 07.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
169 UKS Huragan Sosnowiec KTS Lędziny Rodek 6:4
170 LKS 45 Bujaków Mikołów LZS Victoria II Chróścice Olencki 4:6
171 AKS Mikołów PSKS Beskidy Bielsko Biała Michalik K. 4:6
172 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. MKS Cieszko Cieszyn Leśniak 6:4
173 ULKS Ruch Pniów JKTS Jastrzębie-Zdrój Sopel 2:8
174 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice Michalski 2:8
175 MKS Skarbek Tarnowskie Góry KTS MOKSiR Zawadzkie Kozłowski 7:3
176 LKS Orzeł Stanica UKS Dwójka Sosnowiec Zapart 8:2

 

VI Seria

VI SERIA

Nr data 31.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
161 KTS Lędziny LKS Orzeł Stanica Kuś A. 6:4
162 UKS Dwójka Sosnowiec MKS Skarbek Tarnowskie Góry Eliasz 3:7
163 KTS MOKSiR Zawadzkie MKS Skarbek II Tarnowskie Góry OZTS Opole 10:0
164 MKS Czechowice Dziedzice ULKS Ruch Pniów Drążyk 8:2
165 JKTS Jastrzębie-Zdrój UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Cichoń 7:3
166 MKS Cieszko Cieszyn AKS Mikołów Hałaczkiewicz 9:1
167 PSKS Beskidy Bielsko Biała LKS 45 Bujaków Mikołów Blachura 10:0
168 LZS Victoria II Chróścice UKS Huragan Sosnowiec OZTS Opole 6:4

 

V Seria

V SERIA

Nr data 24.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
153 LZS Victoria II Chróścice KTS Lędziny OZTS Opole 5:5
154 UKS Huragan Sosnowiec PSKS Beskidy Bielsko Biała Jach 3:7
155 LKS 45 Bujaków Mikołów MKS Cieszko Cieszyn Jędras 2:8
156 AKS Mikołów JKTS Jastrzębie-Zdrój Michalik K. 4:6
157 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. MKS Czechowice Dziedzice Leśniak 5:5
158 ULKS Ruch Pniów KTS MOKSiR Zawadzkie Sopel 1:9
159 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Dwójka Sosnowiec Michalski 8:2
160 MKS Skarbek Tarnowskie Góry LKS Orzeł Stanica Kozłowski 5:5

 

IV Seria

IV SERIA

Nr data 03.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
145 KTS Lędziny MKS Skarbek Tarnowskie Góry Kufel 5:5
146 LKS Orzeł Stanica MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Szmaj 8:2
147 UKS Dwójka Sosnowiec ULKS Ruch Pniów Eliasz 3:7
148 KTS MOKSiR Zawadzkie UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. OZTS Opole 7:3
149 MKS Czechowice Dziedzice AKS Mikołów Paszek J. 9:1
150 JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS 45 Bujaków Mikołów Kaptur 10:0
151 MKS Cieszko Cieszyn UKS Huragan Sosnowiec Hałaczkiewicz 8:2
152 PSKS Beskidy Bielsko Biała LZS Victoria II Chróścice Blachura 6:4

 

III Seria

III SERIA

Nr data 26.09.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
137 PSKS Beskidy Bielsko Biała KTS Lędziny Blachura 5:5
138 LZS Victoria II Chróścice MKS Cieszko Cieszyn OZTS Opole 3:7
139 UKS Huragan Sosnowiec JKTS Jastrzębie-Zdrój Kulawiak 2:8
140 LKS 45 Bujaków Mikołów MKS Czechowice Dziedzice Olencki 1:9
141 AKS Mikołów KTS MOKSiR Zawadzkie Michalik K. 3:7
142 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. UKS Dwójka Sosnowiec Leśniak 8:2
143 ULKS Ruch Pniów LKS Orzeł Stanica Sopel 3:7
144 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Skarbek Tarnowskie Góry Michalski 1:9

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 4 z 5