Jesteś tutaj: Główna II Liga Kobiet

 

II Liga Kobiet

XII Seria

XII SERIA

Nr data 09.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
209 KTS Lędziny MKS Czechowice Dziedzice Kuś A. 3:7
210 JKTS Jastrzębie-Zdrój KTS MOKSiR Zawadzkie Cichoń 7:3 
211 MKS Cieszko Cieszyn UKS Dwójka Sosnowiec Hałaczkiewicz 10:0
212 PSKS Beskidy Bielsko Biała LKS Orzeł Stanica Blachura 6:4
213 LZS Victoria II Chróścice MKS Skarbek Tarnowskie Góry OZTS Opole 3:7
214 UKS Huragan Sosnowiec MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Jach 7:3 
215 LKS 45 Bujaków Mikołów ULKS Ruch Pniów Jędras 4:6
216 AKS Mikołów UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Michalik K. 2:8

 

XI Seria

XI SERIA

Nr data 05.12.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
201 AKS Mikołów KTS Lędziny Michalik K. 4:6
202 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. LKS 45 Bujaków Mikołów Leśniak 8:2
203 ULKS Ruch Pniów UKS Huragan Sosnowiec Sopel 5:5
204 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LZS Victoria II Chróścice Michalski 3:7
205 MKS Skarbek Tarnowskie Góry PSKS Beskidy Bielsko Biała Baron 6:4
206 LKS Orzeł Stanica MKS Cieszko Cieszyn Szmaj 2:8
207 UKS Dwójka Sosnowiec JKTS Jastrzębie-Zdrój Eliasz 1:9
208 KTS MOKSiR Zawadzkie MKS Czechowice Dziedzice OZTS Opole 5:5

 

X Seria

X SERIA

Nr data 28.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
193 KTS Lędziny KTS MOKSiR Zawadzkie Kufel 6:4
194 MKS Czechowice Dziedzice UKS Dwójka Sosnowiec Drążyk 7:3
195 JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Orzeł Stanica Cichoń 7:3
196 MKS Cieszko Cieszyn MKS Skarbek Tarnowskie Góry Hałaczkiewicz 6:4
197 PSKS Beskidy Bielsko Biała MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Blachura 8:2
198 LZS Victoria II Chróścice ULKS Ruch Pniów OZTS Opole 6:4
199 UKS Huragan Sosnowiec UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Lilien 3:7
200 LKS 45 Bujaków Mikołów AKS Mikołów Olencki 1:9

 

IX Seria

IX SERIA

Nr data 21.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
185 LKS 45 Bujaków Mikołów KTS Lędziny Jędras 3:7
186 AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec Michalik K. 7:3
187 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. LZS Victoria II Chróścice Paszkowski 7:3
188 ULKS Ruch Pniów PSKS Beskidy Bielsko Biała Sopel 3:7
189 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Cieszko Cieszyn Michalski 0:10
190 MKS Skarbek Tarnowskie Góry JKTS Jastrzębie-Zdrój Kozłowski 8:2
191 LKS Orzeł Stanica MKS Czechowice Dziedzice Szmaj 6:4
192 UKS Dwójka Sosnowiec KTS MOKSiR Zawadzkie Eliasz 2:8

 

VIII Seria

VIII SERIA

Nr data 14.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
177 KTS Lędziny UKS Dwójka Sosnowiec Długajczyk 10:0
178 KTS MOKSiR Zawadzkie LKS Orzeł Stanica OZTS Opole 2:8
179 MKS Czechowice Dziedzice MKS Skarbek Tarnowskie Góry Paszek J. 2:8
180 JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Kaptur 10:0
181 MKS Cieszko Cieszyn ULKS Ruch Pniów Hałaczkiewicz 7:3
182 PSKS Beskidy Bielsko Biała UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Blachura 4:6
183 LZS Victoria II Chróścice AKS Mikołów OZTS Opole 5:5
184 UKS Huragan Sosnowiec LKS 45 Bujaków Mikołów Miliński 6:4

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 3 z 5