Jesteś tutaj: Główna II Liga Kobiet

 

II Liga Kobiet

XXII Seria

XXII SERIA

Nr data 24.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1478 JKTS Jastrzębie Zdrój MKS Czechowice Dziedzice Cichoń 6:4
1479 MKS Cieszko Cieszyn UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Hałaczkiewicz 7:3
1480 LKS Orzeł Stanica MKS SKarbek Tarnowskie Góry Szmaj 5:5
1481 KTS MOKSiR Zawadzkie KTS Lędziny OZTS Opole 6:4
Mecze o miejsca 9-16
1482 LZS Victoria II Chróścice PSKS Beskidy Bielsko Biała OZTS Opole 7:3
1483 UKS Huragan Sosnowiec ULKS Ruch Pniów Jach 8:2
1484 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry AKS Mikołów Michalski 2:8
1485 UKS Dwójka Sosnowiec LKS 45 Bujaków Mikołów Eliasz 10:0

 

XXI Seria

XXI SERIA

Nr data 17.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1470 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. JKTS Jastrzębie-Zdrój Paszkowski 7:3
1471 MKS Czechowice Dziedzice MKS Cieszko Cieszyn Paszek 4:6
1472 KTS MOKSiR Zawadzkie MKS Skarbek Tarnowskie Góry OZTS Opole 6:4
1473 LKS Orzeł Stanica KTS Lędziny Zapart 5:5
Mecze o miejsca 9-16
1474 PSKS Beskidy Bielsko Biała UKS Huragan Sosnowiec Blachura 6:4
1475 ULKS Ruch Pniów LZS Victoria II Chróścice Sopel 5:5
1476 AKS Mikołów UKS Dwójka Sosnowiec Michalik K. 9:1
1477 LKS 45 Bujaków Mikołów MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Jędras 2:8

 

XX Seria

XX SERIA

Nr data 10.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1462 MKS Cieszko Cieszyn JKTS Jastrzębie-Zdrój Hałaczkiewicz 5:5
1463 MKS Czechowice Dziedzice UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Drążyk 8:2
1464 MKS Skarbek Tarnowskie Góry KTS Lędziny Romik 8:2
1465 LKS Orzeł Stanica KTS MOKSiR Zawadzkie Szmaj 8:2
Mecze o miejsca 9-16
1466 PSKS Beskidy Bielsko Biała ULKS Ruch Pniów BLachura 6:4
1467 UKS Huragan Sosnowiec LZS Victoria II Chróśćice Rodek 5:5
1468 AKS Mikołów LKS 45 Bujaków Mikołów Michalik K. 9:1
1469 UKS Dwójka Sosnowiec MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Eliasz 4:6

 

XIX Seria

XIX SERIA

Nr data 03.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1454 JKTS Jastrzębie Zdrój KTS Lędziny Cichoń 10:0
1455 MKS Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice Kozłowski 3:7
1456 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. LKS Orzeł Stanica Leśniak 3:7 
1457 MKS Cieszko Cieszyn KTS MOKSiR Zawadzkie Hałaczkiewicz 7:3
Mecze o miejsca 9-16
1458 LKS 45 Bujaków Mikołów PSKS Beskidy Bielsko Biała Jędras 4:6
1459 AKS Mikołów LZS Victoria II Chróścice Michalik K. 6:4 
1460 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec Michalski 2:8
1461 ULKS Ruch Pniów UKS Dwójka Sosnowiec Sopel 5:5

 

XVIII Seria

XVIII SERIA

Nr data 27.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia
Mecze o miejsca 1-8
1446 KTS MOKSiR Zawadzkie JKTS Jastrzębie-Zdrój OZTS Opole 7:3
1447 MKS Czechowice Dziedzice KTS Lędziny Paszek J. 9:1
1448 MKS Skarbek Tarnowskie Góry UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. Baron 5:5
1449 MKS Cieszko Cieszyn LKS Orzeł Stanica Hałaczkiewicz 7:3
Mecze o miejsca 9-16
1450 PSKS Beskidy Bielsko Biała UKS Dwójka Sosnowiec Blachura 7:3
1451 LZS Victoria II Chróścice LKS 45 Bujaków OZTS Opole 9:1
1452 UKS Huragan Sosnowiec AKS Mikołów Lilien 0:10
1453 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów Michalski 5:5

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 5