Jesteś tutaj: Główna Liga Okręgowa Grupa 3

 

Liga Okręgowa - Grupa 3

XXII Seria

XXII SERIA

Nr data 09.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1024 UKTS Sokół V Orzesze KS Naprzód III Borucin Gałaszek 2:8
1025 LKS Strzlec Gorzyczki KS Bojanów II Suchy 9:1
1026 LKS Czarni Gorzyce MUKS Jedynka II Pszów Juzek 0:10
1027 KS Stal Kuźnia Raciborska KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl.  Nowotny 9:1
1028 KS Polonia MOSiR Łaziska Górne UKTS Sokół IV Orzesze Kołodziej 5:5
1029 KS Bojanów TKKF Relaks Wodzisław Śl.   Wycisk 4:6 

Poprawiony ( wtorek, 14 kwietnia 2015 08:53 )
 

XXI Seria

XXI SERIA

Nr data 26.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1018 KS Bojanów KS Naprzód III Borucin Wycisk 5:5
1019 TKKF Relaks Wodzisław Śl. KS Polonia MOSir Łaziska Górne Kaptur 8:2
1020 KS Stal Kuźnia Raciborska UKTS Sokół IV Orzesze Nowotny 7:3
1021 KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. MUKS Jedynka Pszów Szkatuła M. 2:8
1022 LKS Czarni Gorzyce LKS Strzelec Gorzyczki Juzek 4:6
 1033 KS Bojanów II UKTS Sokół V Orzesze Kuc 7:3

Poprawiony ( wtorek, 14 kwietnia 2015 08:53 )
 

XX Seria

XX SERIA

Nr data 19.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1012 KS Bojanów II KS Naprzód III Borucin Kuc 2:8
1013 LKS Czarni Gorzyce UKTS Sokół V Orzesze Juzek 8:2
1014 LKS Strzelec Gorzyczki KS Wicher Wilchwy Worzisłąw Śl. Suchy 6:4
1015 MUKS Jedynka Pszów UKTS Sokół IV Orzesze Cmok 4:6
1016 TKKF Relaks Wodzisław Śl KS Kuźnia Raciborska Kaptur 7:3
1017 KS Bojanów KS Polonia MOSiR Łaziska Górne  Gołombek  6:4 

Poprawiony ( wtorek, 14 kwietnia 2015 08:53 )
 

XIX Seria

XIX SERIA

Nr data 27.03.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1006 KS Naprzód III Borucin KS Poloni MOSir Łaziska Górne Ciemienga 5:5
1007 KS Bojanów KS Stal Kuźnia Raciborska Wycisk 5:5
1008 MUKS Jedynka II Pszów TKKF Relaks Wodzisław Śl. Miler 3:7
1009 UKTS Sokół IV Orzesze LKS Strzelec Gorzyczki Gałąszek 5:5
1010 KS Wicher Wilchwy Wodzisław Śl. UKTS Sokół V Orzesze Szkatuła J. 10:0
1011 KS Bojanów II  LKS Czarni Gorzyce  Kuc  2:8

Poprawiony ( wtorek, 14 kwietnia 2015 08:53 )
 

XVIII SERIA

XVIII SERIA

Nr data 05.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1000 LKS Czarni Gorzyce KS III Naprzód Borucin Juzek 2:8
1001 KS Wicher Wilchwy Włodzisław Śl. KS Bojanów II Szkatuła M. 10:0
1002 UKTS Sokół IV Orzesze UKTS Sokół V Orzesze Spendel 10:0
1003 LKS Strzelec Gorzyczki TKKF Relaks Włodzisław Śl. Suchy 1:9
1004 MUKS Jedynka II Pszów KS Bojanów Cmok 8:2
1005 KS Polonia MOSiRŁaziska Górne KS Stal Kuznia Raciborska Szczęsny  6:4

Poprawiony ( wtorek, 14 kwietnia 2015 08:53 )
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 5