Jesteś tutaj: Główna Kalendarz Archiwum

 

Kalendarz Imprez - Archiwum

Kalendarz imprez na I półrocze 2012r.

                         Kalendarz Sportowy Śląskiego Związku Tenisa Stołowego

                                                


  Data

                     Nazwa imprezy

           Miejsce rozgrywania

                                                           Styczeń 

04

III liga kobiet (9)


07

Ekstraklasa kobiet (10), I liga kobiet i mężczyzn (10)


10

Superliga mężczyzn (10)


11

III liga mężczyzn (14)


11

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (8)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (8)


12

Liga okręgowa grupa I (13)

Liga okręgowa grupa II (13)

Liga okręgowa grupa III (12)


13

II liga kobiet i mężczyzn (14)


13

Liga terenowa (11)


13-15

V GRAND PRIX Weteranów

Luboń, wg komunikatu organizacyjnego

14

Ekstraklasa kobiet (11), I liga kobiet i mężczyzn (11)


15

III WTK Seniorek i Seniorów – Memoriał im. Kornela Kubaczki

Gliwice, ul. Kaszubska (obok AGA SPORT)

18

III liga mężczyzn (15)


19

Liga okręgowa grupa I (14)

Liga okręgowa grupa II (14)

Liga okręgowa grupa III (13)

Liga okręgowa grupa IV (12) – runda rewanżowa


20

II liga kobiet i mężczyzn (15)


20

Liga terenowa (12)


21

Jubileusz 80-lecia PZTS

Warszawa

22

III WTK Kadetek i Kadetów

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 4, hala MOSiR

25

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (9)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (9)


26

Liga okręgowa grupa I (15)

Liga okręgowa grupa II (15)

Liga okręgowa grupa IV (13)


27

Liga terenowa (13)


28

III Turniej Mistrzostw Śląska Weteranów w kategoriach wiekowych

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

29

III WTK Młodzieżówek i Młodzieżowców

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

31

Superliga mężczyzn (11)


                                                             Luty 

04 - 05

III OTK Seniorek i Seniorów

Łomża – wg komunikatu organizacyjnego

07

Superliga mężczyzn (12)

 

10 - 12

VI GRAND PRIX Weteranów

Ożarowice – wg komunikatu organizacyjnego

11

Ekstraklasa kobiet (12), I liga kobiet i mężczyzn (12)

 

14

Superliga mężczyzn (13)

 

15

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (10)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (10)

 

16

Liga okręgowa grupa IV (14)

 

17

II liga kobiet i mężczyzn (16) – runda rewanżowa

 

18

Mistrzostwa Śląska Seniorek i Seniorów

Częstochowa, Akademickie Centrum Sportowe, ul. Zbierskiego 6

21

Superliga mężczyzn (14)

 

21

Ekstraklasa kobiet (13), I liga kobiet i mężczyzn (13)

 

21

Puchar Polski kobiet na szczeblu Województwa Śląskiego – III runda

Puchar Polski mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego – VI runda

 

22

Puchar Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – ćwierćfinały

 

22

III liga mężczyzn (16) – runda rewanżowa

 

22

III liga kobiet (10) – runda rewanżowa

 

23

Liga okręgowa grupa Ia (o miejsca 1-8) (16) – runda rewanżowa

 

23

Liga okręgowa grupa IIa (o miejsca 1-8)(16)

Liga okręgowa grupa IIb (o miejsca 9-16)(16)

 

23

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(14) – runda rewanżowa

 

23

Liga okręgowa grupa IV (15)

 

24

II liga kobiet i mężczyzn (17)

 

24

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(13) – runda rewanżowa

 

25

Ekstraklasa kobiet (14), I liga kobiet i mężczyzn (14)

 

25 – 26

III OTK Kadetek i Kadetów

Brzeg Dolny – wg komunikatu organizacyjnego

26

IV Turniej Mistrzostw Śląska Weteranów w kategoriach wiekowych

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

29

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (11)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (11)

 

29

III liga mężczyzn (17)

 

29

III liga kobiet (11)

 

                                                          Marzec

01

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(17)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(16)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(17)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(17)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(15)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(14)

Liga okręgowa grupa IV (16)

 

01 - 04

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Wieliczka

02

II liga kobiet i mężczyzn (18)

 

02

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(14)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(13)

 

03

III WTK Młodziczek i Młodzików

Zawiercie, ul. Blanowska 40, hala OSiR

04

III WTK Juniorek i Juniorów

Zawiercie, ul. Blanowska 40, hala OSiR

06

Superliga mężczyzn (15)

 

07

III liga mężczyzn (18)

 

07

III liga kobiet (12)

 

07

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (12)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (12)

 

08

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(18)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(17)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(18)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(18)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(16)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(15)

Liga okręgowa grupa IV (17)

 

09

II liga kobiet i mężczyzn (19)

 

09

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(15)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(14)

 

09 – 11

VII GRAND PRIX Weteranów

Warszawa – wg komunikatu organizacyjnego

10

Ekstraklasa kobiet (15), I liga kobiet i mężczyzn (15)

 

10

III WTK Skrzatek i Skrzatów

III WTK Żaczek i Żaków

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 4, hala MOSiR

11

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodzieżówek

i  Młodzieżowców

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

13

Superliga mężczyzn (16)

 

14

III liga mężczyzn (19)

 

14

III liga kobiet (13)

 

14

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (13)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (13)

 

15

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(19)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(18)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(19)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(19)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(17)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(16)

Liga okręgowa grupa IV (18)

 

16

II liga kobiet i mężczyzn (20)

 

16

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(16)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(15)

 

17

Ekstraklasa kobiet (16), I liga kobiet i mężczyzn (16)

 

17 - 18

III OTK Młodziczek i Młodzików

Drzonków

18

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Zrzeszenia LZS w kategoriach młodzieżowych

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

19

Memoriał im. Andrzeja Grubby

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

Wg komunikatu organizatora

21

III liga mężczyzn (20)

 

21

III liga kobiet (14)

 

21

Puchar Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – półfinały

 

22

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(20)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(19)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(20)

Liga okręgowa grupa Iib(o miejsca 9-16)(20)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(18)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(17)

Liga okręgowa grupa IV (19)

 

23

II liga kobiet i mężczyzn (21)

 

23

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(17)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(16)

 

24 – 25

Ogólnopolski Finał Turnieju o Puchar PZTS i PS

 

24

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Kadetek i Kadetów

Jastrzębie Zdrój, ul. Harcerska 14a, hala Omega

25

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Kadetek i Kadetów

Jastrzębie Zdrój, ul. Harcerska 14a, hala Omega

27

Puchar Polski kobiet na szczeblu Województwa Śląskiego – ćwierćfinały

Puchar Polski mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego – ćwierćfinały

 

28

III liga mężczyzn (21)

 

28

III liga kobiet (15)

 

28

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (14)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (14)

 

29

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(21)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(20)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(21)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(21)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(19)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(18)

Liga okręgowa grupa IV (20)

 

30

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(18)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(17)

 

31.03 – 01.04

III OTK Juniorek i Juniorów

Łomża – wg komunikatu organizacyjnego

31.03 – 01.04

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

Brzeg Dolny

31

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 4, hala MOSiR

                                                           Kwiecień 

01

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 4, hala MOSiR

03

Ekstraklasa kobiet (17), I liga kobiet i mężczyzn (17)

 

04

III liga mężczyzn (22)

 

04

III liga kobiet (16)

 

05

Liga okręgowa grupa IV (21)

 

11

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (15)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (15)

 

12

Liga okręgowa grupa Ia (o miejsca 1-8) (22)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(22)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(22)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(20)

Liga okręgowa grupa IV (22)

 

13

II liga kobiet i mężczyzn (22)

 

13

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(19)

 

13 - 15

VIII GRAND PRIX Weteranów

Gniew - wg komunikatu organizacyjnego

 

Ekstraklasa kobiet (18), I liga kobiet i mężczyzn (18)

 

14

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

15

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

18

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (16)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (16)

 

18

Superliga mężczyzn (17)

 

18

Baraż o II ligę mężczyzn (1 mecz)

 

21

Mistrzostwa Śląska Skrzatek i Skrzatów, Żaczek i Żaków

Chybie, ul. Sportowa 18, hala RKS Cukrownik

22

Mistrzostwa Śląska Weteranek i Weteranów w kat. „open”

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

24

Superliga mężczyzn (18)

 

25

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (17)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (17)

 

25

Baraż o II ligę mężczyzn (2 mecz)

 

29

Półfinały Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski – Juniorki, Juniorzy, Kadetki, Kadeci, Młodziczki i Młodzicy

Brzeg Dolny

                                                                   Maj

01

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

05

Baraże o Ekstraklasę i I ligę

 

05

I liga – play – down

 

06

Turniej Finałowy Pucharu Śląska Seniorek i Seniorów

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

09

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (18)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (18)

 

09

Baraż o II ligę mężczyzn – wicemistrz III ligi Śl.Z.T.S. i O.Z.T.S. Opole (1 mecz)

 

09

Baraż o II ligę kobiet – wicemistrz III ligi Śl.Z.T.S. i O.Z.T.S. Opole (1 mecz)

 

10

Baraż o III ligę mężczyzn:

Wicemistrz ligi okręgowej gr. I i III (1 mecz)

Wicemistrz ligi okręgowej gr. II i IV (1 mecz)

 

10 – 13

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

Toruń

11 – 13

IX GRAND PRIX Weteranów

Nowy Targ – wg komunikatu organizacyjnego

15

Superliga mężczyzn – ½ play- off (1 mecz)

 

16

Puchar Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – finał

 

16

Ekstraklasa kobiet – ½ play- off (1 mecz)

 

16

Baraż o II ligę mężczyzn – wicemistrz III ligi Śl.Z.T.S. i O.Z.T.S. Opole (2 mecz)

 

16

Baraż o II ligę kobiet – wicemistrz III ligi Śl.Z.T.S. i O.Z.T.S. Opole (2 mecz)

 

16

Baraż Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów o I ligę – wicemistrz II ligi gr. A – wicemistrz II ligi gr. B (1 mecz)

 

17

Baraż o III ligę mężczyzn:

Wicemistrz ligi okręgowej gr. I i III (2 mecz)

Wicemistrz ligi okręgowej gr. II i IV (2 mecz)

 

18 - 20

Puchar Polski Młodzików

Rzeszów

20

Ekstraklasa kobiet – ½ play- off (2 mecz)

 

21

Ekstraklasa kobiet – ½ play- off (ew. 3 mecz)

 

22

Superliga mężczyzn – ½ play- off (2 mecz)

 

23

Superliga mężczyzn – ½ play- off (ew. 3 mecz)

 

23

Ekstraklasa kobiet – finał play- off (1 mecz)

 

23

Baraże o Ekstraklasę i I ligę

 

23

I liga – play – down

 

23

Baraż Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów o I ligę – wicemistrz II ligi gr. A – wicemistrz II ligi gr. B (2 mecz)

 

26

Ekstraklasa kobiet – finał play- off (2 mecz)

 

26

Półfinał Drużynowego Pucharu Polski

 

27

Ekstraklasa kobiet – finał play- off (Ew. 3 mecz)

 

27 - 28

Półfinał Turnieju Mini Olympic Games

 

29

Superliga mężczyzn – finał play- off (1 mecz)

 

30

Baraż Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – VIII miejsce I ligi – zwycięzca barażu II ligi A i II ligi B (1 mecz)

 

                                                           Czerwiec

02

Finał Drużynowego Pucharu Polski

 

02 - 03

Finał Turnieju Mini Olympic Games

 

05

Superliga mężczyzn – finał play- off (2 mecz)

 

06

Superliga mężczyzn – finał play- off (ew. 3 mecz)

 

06

Baraż Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – VIII miejsce I ligi – zwycięzca barażu II ligi A i II ligi B (2 mecz)

 

07 - 10

Mistrzostwa Polski Weteranek i Weteranów

Radom

09 - 10

Finał Pucharu Superligi

 

25 - 30

Mistrzostwa Świata Weteranów Sztokholm – Szwecja

 

28.06 – 01.07

Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów

 

 

Kalendarz imprez na I półrocze 2012r.

                         Kalendarz Sportowy Śląskiego Związku Tenisa Stołowego

                                                


  Data

                     Nazwa imprezy

           Miejsce rozgrywania

                                                           Styczeń 

04

III liga kobiet (9)


07

Ekstraklasa kobiet (10), I liga kobiet i mężczyzn (10)


10

Superliga mężczyzn (10)


11

III liga mężczyzn (14)


11

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (8)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (8)


12

Liga okręgowa grupa I (13)

Liga okręgowa grupa II (13)

Liga okręgowa grupa III (12)


13

II liga kobiet i mężczyzn (14)


13

Liga terenowa (11)


13-15

V GRAND PRIX Weteranów

Luboń, wg komunikatu organizacyjnego

14

Ekstraklasa kobiet (11), I liga kobiet i mężczyzn (11)


15

III WTK Seniorek i Seniorów – Memoriał im. Kornela Kubaczki

Gliwice, ul. Kaszubska (obok AGA SPORT)

18

III liga mężczyzn (15)


19

Liga okręgowa grupa I (14)

Liga okręgowa grupa II (14)

Liga okręgowa grupa III (13)

Liga okręgowa grupa IV (12) – runda rewanżowa


20

II liga kobiet i mężczyzn (15)


20

Liga terenowa (12)


21

Jubileusz 80-lecia PZTS

Warszawa

22

III WTK Kadetek i Kadetów

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 4, hala MOSiR

25

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (9)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (9)


26

Liga okręgowa grupa I (15)

Liga okręgowa grupa II (15)

Liga okręgowa grupa IV (13)


27

Liga terenowa (13)


28

III Turniej Mistrzostw Śląska Weteranów w kategoriach wiekowych

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

29

III WTK Młodzieżówek i Młodzieżowców

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

31

Superliga mężczyzn (11)


                                                             Luty 

04 - 05

III OTK Seniorek i Seniorów

Łomża – wg komunikatu organizacyjnego

07

Superliga mężczyzn (12)

 

10 - 12

VI GRAND PRIX Weteranów

Ożarowice – wg komunikatu organizacyjnego

11

Ekstraklasa kobiet (12), I liga kobiet i mężczyzn (12)

 

14

Superliga mężczyzn (13)

 

15

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (10)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (10)

 

16

Liga okręgowa grupa IV (14)

 

17

II liga kobiet i mężczyzn (16) – runda rewanżowa

 

18

Mistrzostwa Śląska Seniorek i Seniorów

Częstochowa, Akademickie Centrum Sportowe, ul. Zbierskiego 6

21

Superliga mężczyzn (14)

 

21

Ekstraklasa kobiet (13), I liga kobiet i mężczyzn (13)

 

21

Puchar Polski kobiet na szczeblu Województwa Śląskiego – III runda

Puchar Polski mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego – VI runda

 

22

Puchar Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – ćwierćfinały

 

22

III liga mężczyzn (16) – runda rewanżowa

 

22

III liga kobiet (10) – runda rewanżowa

 

23

Liga okręgowa grupa Ia (o miejsca 1-8) (16) – runda rewanżowa

 

23

Liga okręgowa grupa IIa (o miejsca 1-8)(16)

Liga okręgowa grupa IIb (o miejsca 9-16)(16)

 

23

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(14) – runda rewanżowa

 

23

Liga okręgowa grupa IV (15)

 

24

II liga kobiet i mężczyzn (17)

 

24

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(13) – runda rewanżowa

 

25

Ekstraklasa kobiet (14), I liga kobiet i mężczyzn (14)

 

25 – 26

III OTK Kadetek i Kadetów

Brzeg Dolny – wg komunikatu organizacyjnego

26

IV Turniej Mistrzostw Śląska Weteranów w kategoriach wiekowych

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

29

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (11)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (11)

 

29

III liga mężczyzn (17)

 

29

III liga kobiet (11)

 

                                                          Marzec

01

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(17)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(16)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(17)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(17)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(15)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(14)

Liga okręgowa grupa IV (16)

 

01 - 04

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Wieliczka

02

II liga kobiet i mężczyzn (18)

 

02

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(14)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(13)

 

03

III WTK Młodziczek i Młodzików

Zawiercie, ul. Blanowska 40, hala OSiR

04

III WTK Juniorek i Juniorów

Zawiercie, ul. Blanowska 40, hala OSiR

06

Superliga mężczyzn (15)

 

07

III liga mężczyzn (18)

 

07

III liga kobiet (12)

 

07

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (12)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (12)

 

08

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(18)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(17)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(18)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(18)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(16)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(15)

Liga okręgowa grupa IV (17)

 

09

II liga kobiet i mężczyzn (19)

 

09

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(15)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(14)

 

09 – 11

VII GRAND PRIX Weteranów

Warszawa – wg komunikatu organizacyjnego

10

Ekstraklasa kobiet (15), I liga kobiet i mężczyzn (15)

 

10

III WTK Skrzatek i Skrzatów

III WTK Żaczek i Żaków

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 4, hala MOSiR

11

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodzieżówek

i  Młodzieżowców

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

13

Superliga mężczyzn (16)

 

14

III liga mężczyzn (19)

 

14

III liga kobiet (13)

 

14

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (13)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (13)

 

15

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(19)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(18)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(19)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(19)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(17)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(16)

Liga okręgowa grupa IV (18)

 

16

II liga kobiet i mężczyzn (20)

 

16

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(16)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(15)

 

17

Ekstraklasa kobiet (16), I liga kobiet i mężczyzn (16)

 

17 - 18

III OTK Młodziczek i Młodzików

Drzonków

18

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Zrzeszenia LZS w kategoriach młodzieżowych

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

19

Memoriał im. Andrzeja Grubby

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

Wg komunikatu organizatora

21

III liga mężczyzn (20)

 

21

III liga kobiet (14)

 

21

Puchar Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – półfinały

 

22

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(20)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(19)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(20)

Liga okręgowa grupa Iib(o miejsca 9-16)(20)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(18)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(17)

Liga okręgowa grupa IV (19)

 

23

II liga kobiet i mężczyzn (21)

 

23

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(17)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(16)

 

24 – 25

Ogólnopolski Finał Turnieju o Puchar PZTS i PS

 

24

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Kadetek i Kadetów

Jastrzębie Zdrój, ul. Harcerska 14a, hala Omega

25

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Kadetek i Kadetów

Jastrzębie Zdrój, ul. Harcerska 14a, hala Omega

27

Puchar Polski kobiet na szczeblu Województwa Śląskiego – ćwierćfinały

Puchar Polski mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego – ćwierćfinały

 

28

III liga mężczyzn (21)

 

28

III liga kobiet (15)

 

28

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (14)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (14)

 

29

Liga okręgowa grupa Ia(o miejsca 1-8)(21)

Liga okręgowa grupa Ib(o miejsca 9-14)(20)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(21)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(21)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(19)

Liga okręgowa grupa IIIb (o miejsce 9-14)(18)

Liga okręgowa grupa IV (20)

 

30

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(18)

Liga terenowa grupa B (o miejsca 9-13)(17)

 

31.03 – 01.04

III OTK Juniorek i Juniorów

Łomża – wg komunikatu organizacyjnego

31.03 – 01.04

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

Brzeg Dolny

31

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 4, hala MOSiR

                                                           Kwiecień 

01

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików

Sosnowiec, ul. Baczyńskiego 4, hala MOSiR

03

Ekstraklasa kobiet (17), I liga kobiet i mężczyzn (17)

 

04

III liga mężczyzn (22)

 

04

III liga kobiet (16)

 

05

Liga okręgowa grupa IV (21)

 

11

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (15)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (15)

 

12

Liga okręgowa grupa Ia (o miejsca 1-8) (22)

Liga okręgowa grupa IIa(o miejsca 1-8)(22)

Liga okręgowa grupa IIb(o miejsca 9-16)(22)

Liga okręgowa grupa IIIa (o miejsce 1-8)(20)

Liga okręgowa grupa IV (22)

 

13

II liga kobiet i mężczyzn (22)

 

13

Liga terenowa grupa A (o miejsca 1-8)(19)

 

13 - 15

VIII GRAND PRIX Weteranów

Gniew - wg komunikatu organizacyjnego

 

Ekstraklasa kobiet (18), I liga kobiet i mężczyzn (18)

 

14

Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

15

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

18

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (16)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (16)

 

18

Superliga mężczyzn (17)

 

18

Baraż o II ligę mężczyzn (1 mecz)

 

21

Mistrzostwa Śląska Skrzatek i Skrzatów, Żaczek i Żaków

Chybie, ul. Sportowa 18, hala RKS Cukrownik

22

Mistrzostwa Śląska Weteranek i Weteranów w kat. „open”

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

24

Superliga mężczyzn (18)

 

25

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (17)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (17)

 

25

Baraż o II ligę mężczyzn (2 mecz)

 

29

Półfinały Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski – Juniorki, Juniorzy, Kadetki, Kadeci, Młodziczki i Młodzicy

Brzeg Dolny

                                                                   Maj

01

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików

Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50, hala MOSiR

05

Baraże o Ekstraklasę i I ligę

 

05

I liga – play – down

 

06

Turniej Finałowy Pucharu Śląska Seniorek i Seniorów

Bytom – Miechowice, ul. Nickla 143a

09

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (18)

Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (18)

 

09

Baraż o II ligę mężczyzn – wicemistrz III ligi Śl.Z.T.S. i O.Z.T.S. Opole (1 mecz)

 

09

Baraż o II ligę kobiet – wicemistrz III ligi Śl.Z.T.S. i O.Z.T.S. Opole (1 mecz)

 

10

Baraż o III ligę mężczyzn:

Wicemistrz ligi okręgowej gr. I i III (1 mecz)

Wicemistrz ligi okręgowej gr. II i IV (1 mecz)

 

10 – 13

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

Toruń

11 – 13

IX GRAND PRIX Weteranów

Nowy Targ – wg komunikatu organizacyjnego

15

Superliga mężczyzn – ½ play- off (1 mecz)

 

16

Puchar Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – finał

 

16

Ekstraklasa kobiet – ½ play- off (1 mecz)

 

16

Baraż o II ligę mężczyzn – wicemistrz III ligi Śl.Z.T.S. i O.Z.T.S. Opole (2 mecz)

 

16

Baraż o II ligę kobiet – wicemistrz III ligi Śl.Z.T.S. i O.Z.T.S. Opole (2 mecz)

 

16

Baraż Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów o I ligę – wicemistrz II ligi gr. A – wicemistrz II ligi gr. B (1 mecz)

 

17

Baraż o III ligę mężczyzn:

Wicemistrz ligi okręgowej gr. I i III (2 mecz)

Wicemistrz ligi okręgowej gr. II i IV (2 mecz)

 

18 - 20

Puchar Polski Młodzików

Rzeszów

20

Ekstraklasa kobiet – ½ play- off (2 mecz)

 

21

Ekstraklasa kobiet – ½ play- off (ew. 3 mecz)

 

22

Superliga mężczyzn – ½ play- off (2 mecz)

 

23

Superliga mężczyzn – ½ play- off (ew. 3 mecz)

 

23

Ekstraklasa kobiet – finał play- off (1 mecz)

 

23

Baraże o Ekstraklasę i I ligę

 

23

I liga – play – down

 

23

Baraż Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów o I ligę – wicemistrz II ligi gr. A – wicemistrz II ligi gr. B (2 mecz)

 

26

Ekstraklasa kobiet – finał play- off (2 mecz)

 

26

Półfinał Drużynowego Pucharu Polski

 

27

Ekstraklasa kobiet – finał play- off (Ew. 3 mecz)

 

27 - 28

Półfinał Turnieju Mini Olympic Games

 

29

Superliga mężczyzn – finał play- off (1 mecz)

 

30

Baraż Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – VIII miejsce I ligi – zwycięzca barażu II ligi A i II ligi B (1 mecz)

 

                                                           Czerwiec

02

Finał Drużynowego Pucharu Polski

 

02 - 03

Finał Turnieju Mini Olympic Games

 

05

Superliga mężczyzn – finał play- off (2 mecz)

 

06

Superliga mężczyzn – finał play- off (ew. 3 mecz)

 

06

Baraż Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów – VIII miejsce I ligi – zwycięzca barażu II ligi A i II ligi B (2 mecz)

 

07 - 10

Mistrzostwa Polski Weteranek i Weteranów

Radom

09 - 10

Finał Pucharu Superligi

 

25 - 30

Mistrzostwa Świata Weteranów Sztokholm – Szwecja

 

28.06 – 01.07

Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetów

 

 

Wrzesień 2010



Data Nazwa imprezy Miejsce rozgrywania
4 I WTK Kadetów Łaziska Górne – Hala MOSiR, ul. Ogrodowa 50
4 I WTK Seniorów Łaziska Górne – Hala MOSiR, ul. Ogrodowa 50
5 I WTK Juniorów Łaziska Górne – Hala MOSiR, ul. Ogrodowa 50
10 II liga K (1), II liga M (1) Według terminarza
11 I liga K (1), I liga M (1)
12 I WTK Młodzików Jastrzębie Zdrój – Hala OMEGA, ul. Harcerska 14a
14 I Runda Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego
15 I Runda Pucharu Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów
17 II liga K (2), II liga M (2) Według terminarza
19 Półfinały do I cyklu OTK (Juniorzy, Kadeci, Młodzicy) Jastrzębie Zdrój – Hala OMEGA, ul. Harcerska 14a
21 Ekstraklasa M (1)
22 III liga M (1) Według terminarza
22 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (1) Według terminarza
22 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (1) Według terminarza
23 Liga okręgowa M grupa III (1) Według terminarza
24 II liga K (3), II liga M (3) Według terminarza
25 IX Drużynowe Mistrzostwa Śląska UKS-ów Pszów – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Traugutta 12
25 Ekstraklasa K (1), I liga K (2), I liga M (2)
26 IX Indywidualne Mistrzostwa Śląska UKS-ów Pszów – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Traugutta 12
28 Ekstraklasa M (2)
29 III liga M (2) Według terminarza
29 Ekstraklasa K (2)
29 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (2) Według terminarza
30 Liga okręgowa M grupa III (2), Liga okręgowa M grupa II (1), Liga okręgowa M grupa IV (1), Liga okręgowa M grupa I (1) Według terminarza
 

Październik 2010



Data Nazwa imprezy Miejsce rozgrywania
1 II liga K (4), II liga M (4) Według terminarza
1 Liga terenowa M (1) Według terminarza
2 I WTK Młodzieżowców Ruda Śl. – Gimnazjum nr 14, ul Szkolna 22
02-03 I OTK Seniorów Nowa Ruda – według kom. organizacyjnego
02-03 I OTK Kadetów Radomsko – według kom. organizacyjnego
3 I WTK Skrzatów i Żaków Chybie – Hala Sportowa RKS Cukrownik, ul Sportowa 18
5 II Runda Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego
5 Ekstraklasa M (3)
6 III liga M (3), III liga K (1) Według terminarza
6 Ekstraklasa K (3)
6 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (2) Według terminarza
6 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (3) Według terminarza
7 Liga okręgowa M grupa III (3), Liga okręgowa M grupa II (2), Liga okręgowa M grupa IV (2), Liga okręgowa M grupa I (2) Według terminarza
8 II liga K (5), II liga M (5) Według terminarza
8 Liga terenowa M (2) Według terminarza
9 Ekstraklasa K (4), I liga K (3), I liga M (3)
9 I Turniej Mistrzostw Śląska Weteranów Bytom Miechowice – ul. Nickla 143a
10 Turnieje eliminacyjne Ligi Juniorów Żywiec, Ruda Śl., Pszów, Tarnowskie Góry
12 Ekstraklasa M (4)
13 III liga M (4) , III liga K (2) Według terminarza
13 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (4) Według terminarza
14 Liga okręgowa M grupa III (4), Liga okręgowa M grupa II (3), Liga okręgowa M grupa IV (3) , Liga okręgowa M grupa I (3) Według terminarza
15 Liga terenowa M (3) Według terminarza
16-17 I OTK Juniorów CS PZTS Gdańsk – według kom. organizacyjnego
16-17 I OTK Młodzików Hala MRKS Gdańsk – według kom. organizacyjnego
16-17 I OTK Weteranów --------------
20 III liga M (5) , III liga K (3) Według terminarza
20 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (5) Według terminarza
21 Liga okręgowa M grupa III (5) , Liga okręgowa M grupa II (4), Liga okręgowa M grupa IV (4) , Liga okręgowa M grupa I (4) Według terminarza
22 II liga K (6), II liga M (6) Według terminarza
22 Liga terenowa M (4) Według terminarza
23 I liga K (4), I liga M (4)
23 Wojewódzki Drużynowy Turniej UKS o Puchar PZTS Pszów – Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Traugutta 12
24 I Turniej Ligi Juniorów Żywiec – Sala Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, ul. Mickiewicza 6
26 III Runda Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego
26 Ekstraklasa M (5)
27 III liga M (6) , III liga K (4) Według terminarza
27 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (6) Według terminarza
28 Liga okręgowa M grupa III (6) , Liga okręgowa M grupa II (5), Liga okręgowa M grupa IV (5) , Liga okręgowa M grupa I (5) Według terminarza
28 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (3) Według terminarza
29 II liga K (7), II liga M (7) Według terminarza
29 Liga terenowa M (5) Według terminarza
30 Ekstraklasa K (5), I liga K (5), I liga M (5)
 

Listopad 2010



Data Nazwa imprezy Miejsce rozgrywania
2 Ekstraklasa M (6)
3 III liga M (7) , III liga K (5) Według terminarza
4 Liga okręgowa M grupa III (7) Według terminarza
5 II liga K (8), II liga M (8) Według terminarza
5 Liga terenowa M (6) Według terminarza
6 I liga K (6), I liga M (6)
06-07 Drużynowy Turniej UKS o Puchar PZTS – półfinał Jastrzębie Zdrój – Hala OMEGA, ul. Harcerska 14a
7 II WTK Juniorów Sosnowiec – Hala MOSiR, ul. Baczyńskiego 4
10 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (4) Według terminarza
10 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (7) Według terminarza
10-14 ITTF Pro Tour Polish Open Warszawa
11 Mecz Małopolska – Śląsk Gilowice
13 II WTK Młodzików Jastrzębie Zdrój – Hala OMEGA, ul. Harcerska 14a
14 II WTK Kadetów Jastrzębie Zdrój – Hala OMEGA, ul. Harcerska 14a
16 IV Runda Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego
16 I Runda Pucharu Polski Kobiet na szczeblu Województwa Śląskiego
16 Ekstraklasa M (7)
17 III liga M (8) , III liga K (6) Według terminarza
17 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (8) Według terminarza
18 Liga okręgowa M grupa III (8) , Liga okręgowa M grupa II (6), Liga okręgowa M grupa IV (6) , Liga okręgowa M grupa I (6) Według terminarza
19 II liga K (9), II liga M (9) Według terminarza
19 Liga terenowa M (7) Według terminarza
20 Ekstraklasa K (6), I liga K (7), I liga M (7)
21 II WTK Seniorów Zawiercie – hala OSiR, ul. Blanowska 40
23 Ekstraklasa M (8)
24 III liga M (9) , III liga K (7) Według terminarza
24 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (5) Według terminarza
24 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (9) Według terminarza
25 Liga okręgowa M grupa III (9) , Liga okręgowa M grupa II (7), Liga okręgowa M grupa IV (7) , Liga okręgowa M grupa I (7) Według terminarza
26 II liga K (10), II liga M (10) Według terminarza
26 Liga terenowa M (8) Według terminarza
27 Ekstraklasa K (7), I liga K (8), I liga M (8)
27-28 Drużynowy Turniej UKS o Puchar PZTS – finał Radomsko – według kom. organizacyjnego
28 II Turniej Ligi Juniorów Jastrzębie Zdrój – Hala OMEGA, ul. Harcerska 14a
30 Ekstraklasa M (9)
 

Grudzień 2010



Data Nazwa imprezy Miejsce rozgrywania
1 III liga M (10), III liga K (8) Według terminarza
1 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (10) Według terminarza
2 Liga okręgowa M grupa III (10) , Liga okręgowa M grupa II (8), Liga okręgowa M grupa IV (8) , Liga okręgowa M grupa I (8) Według terminarza
3 Liga terenowa M (9) Według terminarza
4 II WTK Młodzieżowców Ruda Śl. – Gimnazjum nr 14, ul Szkolna 22
04-05 II OTK Młodzików Kraków – według kom. organizacyjnego
04-05 II OTK Juniorów Brzeg Dolny – według kom. organizacyjnego
5 II Turniej Mistrzostw Śląska Weteranów Bytom Miechowice – ul. Nickla 143a
7 Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych – klas I – III Chybie – Hala Sportowa RKS Cukrownik, ul. Sportowa 18
8 Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych – klas IV – VI Chybie – Hala Sportowa RKS Cukrownik, ul. Sportowa 18
10 II liga K (11), II liga M (11) Według terminarza
11 Ekstraklasa K (8), I liga K (9), I liga M (9)
12 III Turniej Ligi Juniorów Ruda Śl. – Gimnazjum nr 14, ul Szkolna 22
14 V Runda Pucharu Polski Mężczyzn na szczeblu Województwa Śląskiego
14 II Runda Pucharu Polski Kobiet na szczeblu Województwa Śląskiego
15 III liga M (11), III liga K (9) Według terminarza
15 Ekstraklasa K (9)
15 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – I liga (6) Według terminarza
15 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (11) Według terminarza
16 Liga okręgowa M grupa III (11) , Liga okręgowa M grupa II (9), Liga okręgowa M grupa IV (9) , Liga okręgowa M grupa I (9) Według terminarza
17 II liga K (12), II liga M (12) Według terminarza
17 Liga terenowa M (10) Według terminarza
18-19 II OTK Seniorów Zawiercie – według kom. organizacyjnego
18-19 II OTK Kadetów Radzyń Podlaski – według kom. organizacyjnego
19 II WTK Skrzatów i Żaków -----------------------
22 Śląska Liga Amatorów i Weteranów – II liga (12) Według terminarza
28-29 XII Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym Żory – Hala MOSiR, ul. Folwarecka 10
 

Maj 2010

1 - 2 Półfinały Ind. i Druż. Mistrzostw Polski M, K, J M, K, J Drzonków
2 Finał Wojewódzki Pucharu Polski S Miechowice
3 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików M Żywiec
6 - 9 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kadetów K Ciechanów
8 Półfinał Pucharu Polski S
13 - 16 Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów J Lidzbark Warmiński
14 - 16 Drużynowy i Indywidualny Puchar Polski Młodzików M Brzeg Dolny
26 - 30 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Kadetów J, K Władysławowo
30 Półfinał Mini Olympic Games 1998 i młodsi ........................................
 

Kwiecień 2010

1 Liga Okręgowa M(19) S
2 II Liga K (21), II Liga M (21) S
7 III Liga K,M(21 ) S
9 II Liga K (22), II Liga M (22) S
10 Ekstraklasa K ( 17 ), Ekstraklasa M ( 17 ), I liga K ( 17 ), I liga M ( 17 ) S
10 Drużynowe Mistrzostwa Śląska Kadetów K Sosnowiec
11 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Kadetów K Sosnowiec
14 III Liga K,M(22 ) S
17 Ekstraklasa K ( 18 ), Ekstraklasa M ( 18 ), I liga K ( 18 ), I liga M ( 18 ) S
17 Drużynowe Mistrzostwa Śląska Młodzików M Zawiercie
18 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodzików M Zawiercie
17-18 III OTK Weteranów Wet. ...........................................
23 - 25 Mistrzostwa Polski Szkół Pods., Gimnazjum, Liceum
...........................................
24 Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów J
25 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów J Jastrzębie Zdrój
24 - 25 Ekstraklasa K , M - ½ play off, baraæe o Ex K, M, I liga K , M - play down, baraże o I ligę K, M S
 

Luty 2010

3 III Liga K,M(16 ) S
4 Liga Okręgowa M(14) S
5 II Liga K (17), II Liga M (17) S
6 - 7 III OTK Seniorów S Kraków
6 III WTK Młodzików M Zawiercie
10 III Liga K,M(17 ) S
11 Liga Okręgowa M(15) S
13 Ekstraklasa K ( 14 ), Ekstraklasa M ( 14 ), I liga K ( 14 ), I liga M ( 14 ) S
13 III WTK Skrzatów i Żaków Sk., Ż Chybie
14 III WTK Juniorów J Sosnowiec
13 - 14 II OTK Weteranów Wet. .......................................
20 III WTK Weteranów Wet. Miechowice
20 III WTK Młodzieżowców Mł. Mysłowice
21 70 Indywidualne Mistrzostwa Śląska S Zawiercie
26 II Liga K (18), II Liga M (18) S
27 Ekstraklasa K ( 15 ), Ekstraklasa M ( 15 ), I liga K ( 15 ), I liga M ( 15 ) S
27 - 28 III OTK Kadetów K Czarnków
 

Styczeń 2010

6 III Liga K, M(13) S
7 Liga Okręgowa M ( 11 ) S
8 II Liga K (14), II Liga M (14) S
9 Ekstraklasa K ( 10 ), Ekstraklasa M ( 10 ), I liga K ( 10 ), I liga M ( 10 ) S
10 II WTK Młodzieżowców Mł. Mysłowice
13 III Liga K, M(14) S
14 Liga Okręgowa M ( 12 ) S
15 II Liga K (15), II Liga M (15) S
16 Ekstraklasa K ( 11 ), Ekstraklasa M ( 11 ), I liga K ( 11 ), I liga M ( 11 ) S
17 TOP 12 M, K, J Sosnowiec
20 III Liga K, M(15) S
21 Liga Okręgowa M ( 13 ) S
23 Ekstraklasa K ( 12 ), Ekstraklasa M ( 12 ), I liga K ( 12 ), I liga M ( 12 ) S
24 III WTK Seniorów - Memoriał im. Kornela Kubaczki S Gliwice
29 II Liga K (16), II Liga M (16) S
30 Ekstraklasa K ( 13 ), Ekstraklasa M ( 13 ), I liga K ( 13 ), I liga M ( 13 ) S
31 III WTK Kadetów K Zawiercie
 

Marzec 2010

3 III Liga K,M(18 ) S
4 Liga Okręgowa M(16) S
5 - 7
78 Indywidualne Mistrzostwa Polski S Sosnowiec
7 IV WTK Weteranów Wet. Miechowice
10 III Liga K,M(19 ) S
11 Liga Okręgowa M(17) S
12 II Liga K (19), II Liga M (19) S
13 - 14 III OTK Młodzików M Łomża
13 Ekstraklasa K ( 16 ), Ekstraklasa M ( 16 ), I liga K ( 16 ), I liga M ( 16 ) S
17 III Liga K,M(20 ) S
18 Liga Okręgowa M(18) S
19 II Liga K (20), II Liga M (20) S
20 Wojewódzki Turniej Mini Olympic Games 1998 i młodsi Chybie
21 XIII Mistrzostwa Śląska Skrzatów i Żaków Sk, Ż Chybie
21 XIV Indywidualne Mistrzostwa Śląska Młodzieżowców Młodzieżowcy Mysłowice
21 Indywidualne Mistrzostwa Śląska Weteranów Weterani Miechowice
24 III Liga K,M(20 ) S
25 Liga Okręgowa M(18) S
26 - 28 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowcy Ostróda
27 -28 III OTK Juniorów J Drzonków
27 - 28 Finał Turnieju o Puchar Przeglądu Sportowego
............................
31 III Liga K,M(21 ) S
 

Grudzien 2009

4 II Liga K (12), II Liga M (12) S
5 Ekstraklasa K ( 9 ), Ekstraklasa M ( 9 ), I liga K ( 9 ), I liga M ( 9 ) S
5 - 6 II OTK Młodzików M Radzyń Podlaski
6 III Turniej Finałowy Młodzieżowego Pucharu Śląska
Zawiercie
8 PP -eliminacje wojewódzkie(VI Runda Mężczyzn) S
9 III Liga K, M(11) S
9-16 Mistrzostwa Świata Juniorów J Cartagena/Kolumbia
10 Liga Okręgowa M ( 9 ) S
12-13 II OTK Juniorów J Brzeg Dolny
13 II WTK Skrzatów i Żaków Sk, Ż Chybie
13 II WTK Weteranów Wet. Miechowice
16 III Liga K, M(12) S
17 Liga Okręgowa M ( 10 ) S
18 II Liga K (13), II Liga M (13) S
19 - 20 II OTK Seniorów S Zawiercie
19 - 20 II OTK Kadetów K Nadarzyn
22 PP -eliminacje wojewódzkie(VII Runda Mężczyzn) S
29-30 XI Wigilijny Turniej Dzieci w Tenisie Stołowym
Żory
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2