Jesteś tutaj: Główna Liga Terenowa

 

Liga Terenowa

X Seria

X SERIA

Nr data 19.12.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
936 ATS Ligota Łabędzka KS SALVEO Drama Kamieniec Steuer 6:4
937 LKS Naprzód Łubie ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Sopel 6:4
938 KKS Kolejarz II Gliwice
939 ULKS Ruch II Pniów LKS Strażak III Mikołów Kopyra 5:5
940 UKS Feniks II Pyskowice LKS Wilki II Wilcza Kopyra 5:5
941 GKS Gwarek III Ornontowice LKS Victoria Pilchowice OPP Orłowski 10:0
942 LKS Naprzód II Świbie UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Klencz 7:3

Poprawiony ( piątek, 19 grudnia 2014 20:51 )
 

IX Seria

IX SERIA

Nr data 12.12.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
929 LKS Naprzód II Świbie ATS Ligota Łabędzka Klencz 2:8
930 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze GKS Gwarek II Ornontowice Jarosz Adam 4:6
931 LKS Victoria Pilchowice OPP UKS Feniks II Pyskowice Osuch 0:10
932 LKS Wilki II Wilcza ULKS Ruch II Pniów Stawiarz 7:3
933 LKS Strażak III Mikołów
934 KKS Kolejarz II Gliwice LKS Naprzód Łubie Kwodawski 8:2
935 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka KS SALVEO Drama Kamieniec Białoń 3:7

Poprawiony ( piątek, 12 grudnia 2014 20:36 )
 

VIII Seria

VIII SERIA

Nr data 28.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
922 ATS Ligota Łabędzka ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Tomicki 7:3
923 KS SALVEO Drama Kamieniec KKS Kolejarz II Gliwice Trzęsiok 2:8
924 LKS Naprzód Łubie LKS Strażak III Mikołów Sopel 8:2
925 LKS Wilki II Wilcza
926 ULKS Ruch II Pniów LKS Victoria Pilchowice OPP Kopyra 9:1
927 UKS Feniks II Pyskowice UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Kopyra 7:3
928 GKS Gwarek III Ornontowice LKS Naprzód II Świbie Orłowski 6:4

Poprawiony ( piątek, 28 listopada 2014 20:49 )
 

VII Seria

VII SERIA

Nr data 21.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
915 GKS Gwarek III Ornontowice ATS Ligota Łabędzka Orłowski 1:9
916 LKS Naprzód II Świbie UKS Feniks II Pyskowice Klencz 4:6
917 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze ULKS Ruch II Pniów Lechowski 1:9
918 LKS Victoria Pilchowice OPP
919 LKS Wilki II Wilcza LKS Naprzód Łubie Stawiarz 7:3
920 LKS Strażak III Mikołów KS SALVEO Drama Kamieniec Kowalski J. 5:5
921 KKS Kolejarz II Gliwice ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Kwodawski 8:2

Poprawiony ( piątek, 21 listopada 2014 21:23 )
 

VI Seria

VI SERIA

Nr data 14.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
908 ATS Ligota Łabędzka KKS Kolejarz II Gliwice Steuer 4:6
909 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka LKS Strażak III Mikołów Białoń 6:4
910 KS SALVEO Drama Kamieniec LKS Wilki II Wilcza Trzęsiok 8:2
911 LKS Naprzód Łubie LKS Victoria Pilchowice OPP Sopel 10:0
912 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze
913 ULKS Ruch II Pniów LKS Naprzód II Świbie Kopyra 9:1
914 UKS Feniks II Pyskowice GKS Gwarek III Ornontowice Kopyra 8:2

Poprawiony ( poniedziałek, 17 listopada 2014 20:35 )
 

V Seria

V SERIA

Nr data 07.11.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
901 UKS Feniks II Pyskowice ATS Ligota Łabędzka Kopyra 4:6
902 GKS Gwarek III Ornontowice ULKS Ruch II Pniów Orłowski 1:9
903 LKS Naprzód II Świbie
904 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Naprzód Łubie Jarosz Adam 1:9
905 LKS Victoria Pilchowice OPP KS SALVEO Drama Kamieniec Kulczyna 0:10
906 LKS Wilki II Wilcza ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Stawiarz 2:8
907 LKS Strażak III Mikołów KKS Kolejarz II Gliwice Kowalski J. 6:4

Poprawiony ( piątek, 14 listopada 2014 12:59 )
 

IV Seria

IV SERIA

Nr data 24.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia
894 ATS Ligota Łabędzka LKS Strażak III Mikołów Tomicki 8:2
895 KKS Kolejarz II Gliwice LKS Wilki II Wilcza Kwodawski 7:3
896 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka LKS Victoria Pilchowice OPP Białoń 10:0
897 KS SALVEO Drama Kamieniec UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Trzęsiok 10:0
898 LKS Naprzód Łubie LKS Naprzód II Świbie Sopel 10:0
899 GKS Gwarek III Ornontowice
900 ULKS Ruch II Pniów UKS Feniks II Pyskowice Kopyra 5:5

Poprawiony ( piątek, 24 października 2014 21:19 )
 

III Seria

III SERIA

Nr data 17.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia
887 ULKS Ruch II Pniów ATS Ligota Łabędzka Kopyra 2:8
888 UKS Feniks II Pyskowice
889 GKS Gwarek III Ornontowice LKS Naprzód Łubie Orłowski 3:7
890 LKS Naprzód II Świbie KS SALVEO Drama Kamieniec Klencz 1:9
891 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Jarosz Adam 0:10
892 LKS Victoria Pilchowice OPP KKS Kolejarz II Gliwice Osuch 0:10
893 LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów Stawiarz 6:4

Poprawiony ( piątek, 17 października 2014 20:06 )
 

II Seria

II SERIA

Nr data 10.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
880 ATS Ligota Łabędzka LKS Wilki II Wilcza Steuer 5:5
881 LKS Strażak III Mikołów LKS Victoria Pilchowice OPP Kowalski J. 9:1
882 KKS Kolejarz II Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Kwodawski 9:1
883 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka LKS Naprzód II Świbie Białoń 10:0
884 KS SALVEO Drama Kamieniec GKS Gwarek III Ornontowice Trzęsiok 7:3
885 LKS Naprzód Łubie UKS Feniks II Pyskowice Sopel 5:5
886 ULKS Ruch II Pniów

Poprawiony ( piątek, 10 października 2014 20:34 )
 

I Seria

I SERIA

Nr data 03.10.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
873 ATS Ligota Łabędzka
874 ULKS Ruch II Pniów LKS Naprzód Łubie Kopyra 3:7
875 UKS Feniks II Pyskowice KS SALVEO Drama Kamieniec Kopyra 4:6
876 GKS Gwarek III Ornontowice ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Orłowski 4:6
877 LKS Naprzód II Świbie KKS Kolejarz II Gliwice Klencz 1:9
878 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Strażak III Mikołów Jarosz Adam 1:9
879 LKS Victoria Pilchowice OPP LKS Wilki II Wilcza Kulczyna 2:8

Poprawiony ( sobota, 04 października 2014 12:54 )
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 2 z 2