Jesteś tutaj: Główna Liga Terenowa

 

Liga Terenowa

XX Seria

XX SERIA

Nr data 10.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1370 KKS Kolejarz II Gliwice ATS Ligota Łabędzka Kwodawski 5:5
1371 LKS Naprzód Łubie KS SALVEO Drama Kamieniec Sopel 9:1 
1372 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka LKS Wilki II Wilcza Steuer 8:2
1373 UKS Feniks II Pyskowice LKS Strażak III Mikołów Kopyra 8:2

Poprawiony ( czwartek, 23 kwietnia 2015 12:07 )
 

XIX Seria

XIX SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 27.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1363 LKS Naprzud Łubie KKS Kolejarz II Gliwice Sopel 0:10
1364 KS SALVEO Drama Kamieniec ATS Ligota Łabędzka Trzęsiok 1:9
1365
LKS Strażak III Mikołów
LKS Wilki II Wilcza Kowalski 6:4
1366 UKS Feniks II Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka Kopyra 6:4
XVIII SERIA o miejsca 9 - 14
1367 ULKS Ruch II Pniów GKS Gwarek III Ornontowice Kopyra 2:8
1368 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Naprzód Świbie Jarosz Adam 4:6
1369 LKS Victoria Pilchowice OOP

Poprawiony ( piątek, 10 kwietnia 2015 21:19 )
 

XVIII Seria o miejsca 1-8 XVII Seria o miejsca 9-14

XVIII SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 20.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1356 KKS Kolejarz II Gliwice KS SALVEO Drama Kamieniec Kwodawski 7:3
1357 LKS Naprzód Łubie ATS Ligota Łabędzka Sopel 5:5
1358 LKS Wilki II Wilcza UKS Feniks II Pyskowice Stawiarz 6:4
1359 LKS Strażak III Mikołów ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Kowalski 3:7
XVII SERIA o miejsca 9 - 14
1360 LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch Pniów Klencz 6:4
1361 LKS Victoria Pilchowice OOP UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Osuch 0:10vo
1362 GKS Gwarek III Ornontowice

Poprawiony ( poniedziałek, 23 marca 2015 10:47 )
 

XVII Seria o miejsca 1-8 XVI Seria o miejsca 9-14

XVII SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 21.03.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1349 KKS Kolejarz II Gliwice UKS Feniks II Pyskowice Kwodawski 7:3
1350 LKS Wilki II Wilcza ATS Ligota Łabędzka Stawoarz 3:7
1351 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka LKS Naprzód Łubie Steuer 3:7
1352 KS SALVEO Drama Kamieniec LKS Strażak III Mikołów Trzęsiok 4:6
XVI SERIA o miejsca 9 - 14
1353 LKS Victoria Pilchowice OPP ULKS Ruch II Pniów Osuch  0:10
1354 LKS Naprzód II Świbie GKS Gwarek III Ornontowice Jarosz Adam 4:6
1355 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze

Poprawiony ( czwartek, 19 marca 2015 12:19 )
 

XVI Seria o miejsca 1-8, XV Seria o miejsca 9-14

XVI SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 06.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1342 KKS Kolejarz II Gliwice LKS Strażak II Mikołów Kwodawski 9:1
1343 ATS Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice Tomicki 8:2
1344 LKS Naprzód Łubie LKS Wilki II Wilcza Sopel 7:3
1345 KS SALVEO Drama Kamieniec ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Trzęsiok 6:4
XV SERIA o miejsca 9 - 14
1346 ULKS Ruch II Pniów UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Kopyra 7:3
1347 LKS Victoria Pilchowice OPP GKS Gwarek III Ornontowice Osuch 0:10
1348 LKS Naprzód II Świbie

Poprawiony ( czwartek, 19 marca 2015 12:19 )
 

XV Seria o miejsca 1-8, XIV Seria o miejsca 9-14

XV SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 27.02.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1335 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka KKS Kolejarz II Gliwice Steuer 4:6
1336 LKS Strażak III Mikołów ATS Ligota Łabędzka Kowalski 3:7
1337 UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód Łubie Kopyra 4:6
1338 LKS Wilki II Wilcza KS SALVEO Drama Kamieniec Stawiarz 5:5
XIV SERIA o miejsca 9 - 14
1339 GKS Gwarek III Ornontowice UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Orłowski 5:5
1340 LKS Naprzód II Świbie LKS Victoria Pilchowice OPP Klencz 10:0vo
1341 ULKS Ruch II Pniów

Poprawiony ( piątek, 27 lutego 2015 21:13 )
 

XIV Seria

XIV SERIA

Nr data 20.02.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1331 LKS Wilki II Wilcza KKS Kolejarz II Gliwice Stawiarz 4:6
1332 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka ATS Ligota Łabędzka Steuer 3:7
1333 LKS Strażak III Mikołów LKS Naprzód Łubie Kowalski 4:6
1334 KS SALVEO Drama Kamieniec UKS Feniks II Pyskowice Trzęsiok 6:4

Poprawiony ( sobota, 21 lutego 2015 18:52 )
 

XIII Seria

XIII SERIA

Nr data 23.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
957 LKS Victoria Pilchowice OPP ATS Ligota Łabędzka Osuch 0:10 
958 LKS Wilki II Wilcza UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Stawiarz 9:1
959 LKS Strażak III Mikołów LKS Naprzód II Świbie Kowalski J. 9:1
960 KKS Kolejarz II Gliwice GKS Gwarek III Ornontowice Kwodawski 8:2
961 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice Białoń 7:3
962 KS SALVEO Drama Kamieniec ULKS Ruch II Pniów Trzęsiok 9:1
963 LKS Naprzód Łubie

Poprawiony ( piątek, 30 stycznia 2015 22:13 )
 

XII Seria

XII SERIA

Nr data 16.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
950 ATS Ligota Łabędzka LKS Naprzód Łubie Tomicki 6:4
951 KS SALVEO Drama Kamieniec
952 ULKS Ruch II Pniów ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Kopyra 5:5
953 UKS Feniks II Pyskowice KKS Kolejarz II Gliwice Kopyra 2:8
954 GKS Gwarek III Ornontowice LKS Strażak III Mikołów Orłowski 3:7
955 LKS Naprzód II Świbie LKS Wilki II Wilcza Klencz 2:8
956 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Victoria Pilchowice OPP Lechowski 10:0

Poprawiony ( piątek, 16 stycznia 2015 21:50 )
 

XI Seria

XI SERIA

Nr data 09.01.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
943 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze ATS Ligota Łabędzka Jarosz Adam 0:10
944 LKS Victoria Pilchowice OPP LKS Naprzód II Świbie Kulczyna 1:9
945 LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornontowice Stawiarz 10:0
946 LKS Strażak III Mikołów UKS Feniks II Pyskowice Kowalski J. 9:1
947 KKS Kolejarz II Gliwice ULKS Ruch II Pniów Kwodawski 7:3
948 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka
949 KS SALVEO Drama Kamieniec LKS Naprzód Łubie Trzęsiok 3:7

Poprawiony ( piątek, 09 stycznia 2015 21:00 )
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2