Jesteś tutaj: Główna Liga Okręgowa Grupa 4

 

Liga Okręgowa - Grupa 4

XX Seria

XX SERIA

Nr Data 09.04.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1327 KS Unia Kalety UKS Huragan II Sosnowiec Borecki 6:4 
1328 MCKS Czeladź TRS Millenium II Myszków Wikło 9:1
1329 TTS Polonia III Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno Płaszczyński 4:6
1330 MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza Michalski 6:4

Poprawiony ( czwartek, 09 kwietnia 2015 20:48 )
 

XIX Seria o miejsca 1-8, XVIII Seria o miejsca 9-14

XIX Seria o miejsca 1-8, XVIII Seria o miejsca 9-14

Nr Data 26.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1320 MCKS Czeladź UKS Huragan II Czeladź Różalski H. 6:4
1321 TRS Millenium II Myszków KS Unia Kalety Żbikowski 1:9
1322 UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza LKS Zgoda Byczyna Jaworzno Dudek 3:7
1323 MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS Polonia III Bytom Michalski 7:3 
XVIII SERIA o miejsca 9 - 14
1324 KS Corona Rudniki PKS Waluś Konopiska Kobos 6:4
1325 UKS Ikar Mierzęcice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza Pęciak 5:5
1326 LKS Grom Złota Dama Poczesna LKS Tęcza Zendek Molenda 5:5

Poprawiony ( czwartek, 09 kwietnia 2015 08:42 )
 

XVIII Seria o miejsca 1-8, XVII Seria o miejsca 9-14

XVIII SERIA

Nr Data 19.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1313 UKS Guragan II Sosnowiec TRS Millenium II Myszków Lilien 9:1
1314 MCKS Czeladź KS Unia Kalety Marciniec 2:8
1315 MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Zgoda Byczyna Jaworzno Michalski 3:7
1316 UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza TTS Polonia III Bytom Mrozik 6:4
XVII SERIA o miejsca 9 - 14
1317 KS Corona Rudniki UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza Michalak 3:7
1318 PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza Zendek Cierpiał 9:1
1319 UKS Ikar Mierzęcice LKS Grom Złota Dama Poczesna Grzeszczyk 6:4

Poprawiony ( wtorek, 31 marca 2015 14:02 )
 

XVII Seria o miejsca 1-8, XVI Seria o miejsca 9-14

XVII SERIA

Nr Data 12.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1306 UKSHuragan II Sosnowiec MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry Szydło 8:2
1307 LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KS Unia Kalety Uroda 2:8
1308 TTS Polonia III Bytom MCKS Czeladź Płaszczynski 3:7
1309 UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza TRS Millenium II Myszków Dudek 5:5
XVI Seria o miejsca 9 - 14
1310 KS Corona Rudniki LKS Grom Złota Dama Poczesna Michalak 4:6
1311 UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza PKS Waluś Konopiska Wikło 6:4
1312 LKS Tęcza Zendek UKS Ikar Mierzęcice Sołtysik 5:5

Poprawiony ( wtorek, 31 marca 2015 14:00 )
 

XVI Seria o miejsca 1-8, XV Seria o miejsca 9-14

XVI SERIA

Nr Data 05.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1299 UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza UKS Huragan II Sosnowiec Mrozik 0:10
1300 KS Unia kalety MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry Borecki 7:3
1301 MCKS Czeladź LKS Zgoda Byczyna Jaworzno Różalski 9:1
1302 TTS Polonia III Bytom TRS Millenium II Myszków Płaszczyński 4:6
XV Seria o miejsca 9 - 14
1303 KS Corona Rudniki UKS Ikar Mierzęcice Kobos 8:2
1304 LKS Grom Złota Dama Poczesna PKS Waluś Konopiska Molenda 5:5
1305 UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Tęcza Zendek Wikło 8:2

Poprawiony ( poniedziałek, 16 marca 2015 12:47 )
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 4