Jesteś tutaj: Główna Liga Okręgowa Grupa 2

 

Liga Okręgowa - Grupa 2

XXII Seria o miejsca 1-8, mecze o miejsca 9-16

XXII SERIA

Nr Data 09.04.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1280 ULKS Tajfun II Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów Steuer 2:8
1281 KS Burza Borowa Wieś Mikołów LKS Młodość Rudno Loewe 5:5
1282 LKS Strażak II Mikołów ULKS Pławniowice Kuchta S. 4:6
1283 UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS Feniks Pyskowice Lechowski 6:4
Mecze o miejsca 9-16
1284 SKS Spartakus II Gliwice LKS Wilki Wilcza Ciesielski 5:5
1285 LKS Naprzód Żernica LKS Orzeł Stanica Dyrszka 5:5
1286 LKS Naprzód II Żernica LKS 45 Bujaków II Mikołów Oleszowski 8:2
1287 GKS Gwarek II ORnontowice LKS Naprzód Świbie Orłowski 9:1

Poprawiony ( sobota, 11 kwietnia 2015 11:07 )
 

XXI Seria o miejsca 1-8, o miejsca 9-16

XXI SERIA

Nr Data 26.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1272 ULKS Ruch Pniów ŁKS Młodość Rudno Gralok 9:1
1273 KS Burza Borowa Wieś Mikołów ULKTS Tajfun II Ligota Łabędzka Loewe 3:7
1274 LKS Strażak II Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze Kuchta S. 4:6
1275 ULKS Pławniowice UKS Feniks Pyskowice Pięta M 5:5
Mecze o miejsca 9-16
1276 LKS Naprzód Zernica LKS Wilki Wilcza Dryszka 4:6
1277 SKS Spartakus II Gliwice LKS Orzeł Stanica Suchecki 5:5
1278 LKS 45 Bujaków II Mikołów UKS Naprzód Świbie Olencki 4:6
1279 LKS Naprzód II Żernica GKS Gwarek II Ornontowice Nosiadek 5:5

Poprawiony ( czwartek, 09 kwietnia 2015 08:41 )
 

XX Seria o miejsca 1-8, o miejsca 9-16

XX SERIA

Nr Data 19.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1264 ULKS Ruch Pniów K Burza Borowa Wieś Mikołów Gralok 10:0
1265 ULKS Tajfun II Ligota Łabędzka LKS Młodośc Rudno Steuer 8:2
1266 LKS Strażak II Mikołów UKS Feniks Pyskowice Kuchta S. 6:4
1267 UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze ULKS Pławniowice Jarosz And. 5:5
Mecze o miejsca 9-16
1268 LKS Orzeł Stanica LKS Wilki Wilcza Szmaj
1269 SKS Spartakus II Gliwice LKS Naprzód Żernica Ciesielski 6:4 
1270 GKS Gwarek II Ornontowice LKS 45 Bujaków II Mikołów Orłowski 6:4
1271 LKS Naprzód Świbie LKS Naprzód II Żernica Kobiński 6:4

Poprawiony ( poniedziałek, 23 marca 2015 17:09 )
 

XIX Seria o miejsca 1-8 i o miejsca 9-16

XIX SERIA

Nr Data 12.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1256 UKS Feniks Pyskowice ULKS Ruch Pniów Kwaśniok 4:6
1257 LKS Strażak II Mikołów ULKS Tajfun II Ligota Łabędzka Kuchta S. 6:4
1258 ULKS Pławniowice LKS Młodość Rudno Pięta M. 5:5
1259 KS Burza Borowa Wieś Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze Loewe 2:8
Mecze o miejsca 9-16
1260 GKS Gwarek II ORnontowice LKS Wilki Wilcza Orłowski 3:7
1261 SKS Spartakus II Gliwice LKS 45 Bujaków II Mikołów Suchecki 6:4
1262 LKS Naprzód II Żernica LKS Naprzód Żernica Oleszowski 4:6
1263 LKS Orzeł Stanica LKS Naprzód Świbie Zapart 6:4

Poprawiony ( czwartek, 19 marca 2015 12:09 )
 

XVIII Seria o miejsca 1 - 8, 9 - 16

XVIII SERIA

Nr Data 05.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1248 ULKS Ruch Pniów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze Gralok 5:5
1249 ULKS Tajfun II Ligota Łabędzka UKS Feniks Pyskowice Białoń 8:2
1250 LKS Strażak II Mikołów LKS Młodość Rudno Kuchta S. 7:3
1251 ULKS Pławniowice KS Burza Borowa Wieś Mikołów Pięta M. 7:3
Mecze o miejsca 9-16
1252 LKS Wilki Wilcza LKS Naprzód Świbie Wiciok 7:3
1253 GKS Gwarek II Ornontowice SKS Spartakus II Gliwice Orłowski 4:6
1254 LKS Naprzód Żernica LKS 45 Bujaków II Mikołów Dyrszka 8:2
1255 LKS Naprzód II Żernica LKS Orzeł Stanica Nosiadek 5:5

Poprawiony ( czwartek, 19 marca 2015 22:09 )
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 5