Jesteś tutaj: Główna Liga Okręgowa

 

Klasyfikacja Liga Okręgowa

Grupa I

Tabela po XVIII seriach

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 LITS Meble Anders III Żywiec 16 30 115:45
2 LUKS II Węgierska Górka 16 29 127:33
3 LKTS Victoria Hażlach 16 22 94:66
4 ULKTS Pszczyna 16 21 99:61
5 SI Eurobeskidy Łodygowice 16 17 89:71
6 Fundacja Talent Cieszyn 16 11 68:92
7 KTS III Lędziny 16 7 50:110
8 LKS Beskid Brenna 16 4 42:118
9 LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 3 36:124

Poprawiony ( piątek, 10 kwietnia 2015 07:07 )
 

Grupa II

Tabela po XXII seriach

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
Mecze o miejsca 1 - 8
1 ULKS Ruch Pniów 22 40 168:52
2 ULKS Tajfun II Ligota Łabędzka 22 37 144:76
3 LKS Strażak II Mikołów 22 27 122:98
4 LKS Młodość Rudno 22 26 118:102
5 ULKS Pławniowice 22 23 107:113
6 KS Burza Borowa Wieś Mikołów 22 22 114:106
7 UKS Quo Vadis Makoszowy Zabrze 22 22 101:119
8 UKS Feniks Pyskowice 22 14 903:117
Mecze o miejsca 9 - 16
9 LKS Wilki Wilcza 22 25 114:106
10 SKS Spartakus II Gliwice 22 22 95:125
11 LKS Orzeł Stanica 22 21 109:125
12 LKS Naprzód Żernica 22 17 103:117
13 LKS Naprzód Świbie 22 16 91:129
14 GKS Gwarek II Ornontowice 22 15 95:125
15 LKS II Żernica 22 13 91:129
16 LKS 45 Bujaków II Mikołów 22 9 85:135
Poprawiony ( sobota, 11 kwietnia 2015 11:13 )
 

Grupa III

Tabela po XXII seriach

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1 TKKF Relaks Włodzisław Śl. 22 42 175:45
2-3 KS Bojanów 22 31 144:76
KS Naprzód III Borucin 22 31 132:88
4 KS Stal Kuźnia Raciborska 22 29 134:86
5 MUKS Jedynka II Pszów 22 27
136:84
6 KS Polonia MOSiR Łaziska Górne 22 26 126:94
7 LKS Strzelec Gorzyczki 22 23 112:108
8 UKTS Sokół IV Orzesze 22 20 115:105
9 KS Wicher Wilchwy Włodzisław Śl. 22 18 109:111
10 LKS Czarni Gorzyce 22 11 77:143
11 KS Bojanów II 22 6 40:180
12 UKTS Sokół V Orzesze 22 0 21:199
Poprawiony ( wtorek, 14 kwietnia 2015 08:54 )
 

Grupa IV

Tabela po XX/XVIII seriach

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
Mecze o miejsca 1 - 8
1 KS Unia Kalety 20 36 151:49
2 UKS Huragan II Sosnowiec 20 34 145:55
3 MCKS Czeladź 20 33 147:53
4 LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 27 125:75
5 TRS Millenium II Myszków 20 25 99:101
6 MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 18 94:106
7 UKS SzenwalD Dąbrowa Górnicza 20 17 91:109
8 TTS Polonia III Bytom 20 16 100:100
Mecze o miejsca 9 - 14
9 KS Corona Rudniki 18 17 86:94
10 UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 13 67:113
11  PKS Waluś Konopiska 18 12 68:112
12 LKS Grom Złota Dama Poczesna 18 8 60:120
13 UKS Ikar Mierzęcice 18 7 54:126
14 LKS Tęcza Zendek 18 5 54:126

Poprawiony ( piątek, 10 kwietnia 2015 07:22 )