Jesteś tutaj: Główna III Liga Mężczyzn Grupa 2

 

III Liga Mężczyzn - Grupa 2

XXII Seria

XXII SERIA

Nr Data 01.04.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1224 TS Kuźnia Rybnik KS Naprzód II Borucin Konieczny 8:2
1225 LKS Pogórze UKTS Sokół III Orzesze Hojnacki 5:5
1226 MUKS Jedynka Pszów LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów Cmok 5:5
1227 LKS Lesznianka Leszna Górna LITS Anders II Żywiec Pustówka 6:4
Mecze o miejsca 9-16
1228 KTS II Lędziny UKTS Sokół II Orzesze Kufel 7:3
1229 KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Orzeł II Kozy Tyniecki 6:4
1230 RKS Cukrownik Chybie LKS Rój II Żory Staniek M. 6:4
1231 JKTS Jastrzębie Zdrój UGKS Sokół Zebrzydowice Kwiecień A. 6:4

Poprawiony ( czwartek, 09 kwietnia 2015 08:39 )
 

XXI Seria

XXI SERIA

Nr Data 25.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1216 TS Kuźnia Rybnik UKTS Sokół III Orzesze Konieczny 5:5
1217 LKS Pogórze KS Naprzód II Borucin Tomzik 5:5
1218 LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LITS Meble Anders II Żywiec Kaptur 6:4
1219 MUKS Jedynka Pszów LKS Lesznianka Leszna Górna Miler 4:6
Mecze o miejsca 9-16
1220 KTS II Lędziny KS Ogniwo Rogoźna Żory Długajczyk 6:4 
1221 UKTS Sokół II Orzesze LKS Orzeł II Kozy Spendel 5:5
1222 UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Rój II Żory Giza 6:4
1223 JKTS Jastrzębie-Zdrój RKS Cukrownik Chybie Kwiecień A. 6:4

Poprawiony ( wtorek, 07 kwietnia 2015 09:00 )
 

XX Seria

XX SERIA

Nr Data 18.03.2015 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1208 TS Kuźnia Rybnik LKS Pogórze Konieczny 7:3
1209 UKTS Sokół III Orzesze KS Naprzód II Borucin Woźniak 6:4
1210 LKS Lesznianka Leszna Górna LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów Pustówka 3:7
1211 LITS Meble Anders II Żywiec MUKS Jedynka Pszów Wróbel J. 5:5
Mecze o miejsca 9-16
1212 KTS II Lędziny LKS Orzeł II Kozy Kufel 9:1
1213 UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory Jurowicz 7:3
1214 JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Rój II Żory Kwiecień A. 3:7
1215 UGKS Sokół Zebrzydowice RKS Cukrownik Chybie Giza 6:4

Poprawiony ( poniedziałek, 23 marca 2015 10:37 )
 

XIX Seria

XIX SERIA

Nr Data 12.03.2014 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1200 LKS Lesznianka Leszna Góra TS Kuźnia Rybnik Pustówka 5:5
1201 KS Naprzód II Borucin LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów Mrozek 5:5
1202 UKTS Sokół III Orzesze MUKS Jedynka Pszów Spendel 6:4
1203 LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze Jurasz 6:4
Mecze o miejsca 9-16
1204 KTS II Lędziny JKTS Jastrzębie-Zdrój Długajczyk
1205 LKS Rój II Żory UKTS Sokół II Orzesze Laska 2:8
1206 RKS Cukrownik Chybie KS Ogniwo Rogoźna Żory Staniek M. 5:5
1207 LKS Orzeł II Kozy UGKS Sokół Zebrzydowice Jarosz P.

Poprawiony ( piątek, 13 marca 2015 15:11 )
 

XVIII Seria

XVIII SERIA

Nr Data 05.03.2014 Godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1192 LITS Meble Anders II Żywiec TS Kuźnia Rybnik Jurasz 3:7
1193 KS Naprzód II Borucin LKS Lesznianka Leszna Góra Mrozek 8:2
1194 LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów UKTS Sokół III Orzesze Kaptur 7:3
1195 LKS Pogórze MUKS Jedynka Pszów Tomzik 3:7
Mecze o miejsca 9-16
1196 KTS II Lędziny UGKS Sokół Zebrzydowice Kufel 10:0
1197 UKTS Sokół II Orzesze JKTS Jastrzębie-Zdrój Jurowicz 8:2
1198 KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Rój II Żory Tyniecki 6:4
1199 LKS Orzeł II Kozy RKS Cukrownik Chybie Jarosz P. 8:2

Poprawiony ( czwartek, 05 marca 2015 11:56 )
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 5