Jesteś tutaj: Główna III Liga Mężczyzn Grupa 1

 

III Liga Mężczyzn - Grupa 1

XXII Seria

XXII SERIA

Nr data 01.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1168 ULKS Tajfun CORNILLEAU Ligota Łabędzka UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Białoń 3:7
1169 LKS Piast Ożarowice Klub Olimpijczyka MOSiR Mysłowice Czesność 9:1
1170 KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice TRS Millenium Myszków Kamiński 4:6
1171 SKS Spartakus Gliwice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry Ciesielski 6:4
Mecze o miejsca 9-16
1172 AKS II Mikołów MKS Orkan Chruszczobród Szczęsnowicz 4:6
1173 GKS Gwarek Ornontowice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry Orłowski 6:4
1174 KKS Kolejarz Gliwice LKS Strażak Mikołów Kwodawski 4:6
1175 LKS 45 Bujaków Mikołów KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice Joniec 8:2

Poprawiony ( czwartek, 09 kwietnia 2015 08:37 )
 

XXI Seria

XXI SERIA

Nr data 25.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1160 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LKS Piast Ożarowice Zawartka 9:1 
1161 Klub Olimpijczyka Mysłowice ULKS Tajfun CORNILLEAU Ligota Łabędzka Kostur 1:9
1162 KU AZS Uniwersytety Śl. KAtowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry Luksa 5:5
1163 SKS Spartakus Gliwice LKS Lelovia Lelów Kędzierski 4:6
Mecze o miejsca 9-16
1164 GKS Gwarek Ornontowice MKS Orkan Chruszczobród Orłowski 5:5
1165 AKS II Mikołów MKS SKarbek II Tarnowskie Góry Szczęsnowicz 5:5
1166 LKS Strażak Mikołów LKS 45 Bujaków Mikołów Kuchta K. 7:3
1167 KS AZS Politechniki SL. Gliwice KKS Kolejarz Gliwice Paszkowski 2:8

Poprawiony ( czwartek, 09 kwietnia 2015 08:38 )
 

XX Seria

XX SERIA

Nr data 18.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1152 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Klub Olimpijczka Mysłowice Zawartka 7:3
1153 LKS Piast Ożarowice ULKS Tajfun CORNILLEAU Ligota Łabędzka Czesnoić 5:5
1154 SKS Spartakus Gliwice KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice Ciesielski 8:2
1155 MKS Skarbek III Tarnowskie Góry TRS Millenium Myszków Michalski 4:6
Mecze o miejsca 9-16
1156 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Orkan Chruszczobród Romik 10:0
1157 GKS Gwarek Ornontowice AKS II Mikołow Orłowski 6:4
1158 LKS Strażak Mikołów KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice Kuchta 8:2
1159 LKS 45 Bujaków Mikołów KKS Kolejarz Gliwice Joniec 4:6

Poprawiony ( poniedziałek, 23 marca 2015 10:34 )
 

XIX Seria

XIX SERIA

Nr data 11.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1144 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza SKS Spartakus Gliwice Zawartka 10:0vo
1145 ULKS Tajfun CORNILLEAU Ligota Łabędzka KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice Białoń 10:0
1146 TRS Millenium Myszków LKS Piast Ożarowice Wawryło 0:10
1147 Klub Olimpijczyka Mysłowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry Marciniec 5:5
Mecze o miejsca 9-16
1148 MKS Orkan Chruszczobród KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice Tarapacz 8:2
1149 LKS Strażak Mikołów AKS II Mikołów Kuchta K. 5:5
1150 KKS Kolejarz Gliwice GKS Gwarek Ornontowice Kwodawski 6:4
1151 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LKS 45 Bujaków Mikołów Michalski 7:3

Poprawiony ( czwartek, 19 marca 2015 11:57 )
 

XVIII Seria

XVIII SERIA

Nr data 04.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
Mecze o miejsca 1-8
1136 MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Michalski 1:9
1137 SKS Spartakus Gliwice ULKS Tajfun Cornilleau Ligota Łabędzka Kędzierski 6:4
1138 KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice LKS Piast Ożarowice Kamiński 0:10
1139 Klub Olimpijczyka Mysłowice TRS Millenium Myszków Różalski H. 3:7
Mecze o miejsca 9-16
1140 MKS Orkan Chruszczobród LKS 45 Bujaków Mikołów Tarapacz 1:9
1141 AKS II Mikołów KŚ AZS Uniwersytetu Śl. Katowice Szczęsnowicz 7:3
1142 GKS Gwarek Omontowice LKS Strażak Mikołów Orłowski 6:4
1143 MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KKS Kolejarz Gliwice Romik 5:5

Poprawiony ( środa, 04 marca 2015 22:15 )
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 5