Jesteś tutaj: Główna Rozgrywki Indywidualne 2009-2010 Kadeci(tki) Kadetki i Kadeci - WTK 3

 

Kadetki i Kadeci - WTK 3

Kadetki

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu III WTK
1 Paszek Patrycja 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 60
2 Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 57
3 Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 54
4 Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR Mysłowice 52
5 Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice Śl. 50
6 Jastrzębska Dajana 1996 MKS Siemianowice Śl. 48
7 Grzelak Klaudia 1995 LKS Victoria Pilchowice 46
8 Pietraszko Paulina 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 44
9-12 Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 40
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 40
Guzdek Natalia 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 40
Czajkowska Angelika 1996 MOSM Tychy 40
13-16 Zygadło Martyna 1997 MOSiR Mysłowice 33
Oleksza Nicola 1995 LKS Victoria Pilchowice 33
Kot Adrianna 1995 LKS Victoria Pilchowice 33
Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice 33
17-24 Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 24
Kocierz Magdalena 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 24
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 24
Wiśniewska Martyna 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Winkler Agnieszka 1997 LKS Rój Żory 24
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Ochman Agnieszka 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
25-32 Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 13
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 13
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 13
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 13
Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 13
Trętowska Aneta 1996 Niestowarzyszona 13
Wojciechowska Sandra 1995 MOSiR Mysłowice 13
33-40 Rożek Monika 1996 LKS 45 Bujaków Mikołów 8
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 8
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 8
Zacherniak Magdalena 1995 LKS Victoria Pilchowice 8
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Winkler Iwona 1997 LKS Rój Żory 8
Kurpas Katarzyna 1996 LKS Strażak Mikołów 8
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 8
Kadeci

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu III WTK
1 Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 60
2 Kalinowski Mateusz 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 57
3 Chorąży Maciej 1995 MOSM Tychy 54
4 Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 52
5 Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 50
6 Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 48
7 Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 46
8 Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 44
9-12 Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 40
Kalisz Fabian 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 40
Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice 40
Konieczny Krzysztof 1995 MUKS Jedynka Pszów 40
13-16 Wąsik Michał 1995 MOSM Tychy 33
Podkościelny Jakub 1995 MOSM Tychy 33
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 33
17-24 Hojkowski Adrian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Wojciechowski Kamil 1995 MOSiR Mysłowice 24
Caputa Michał 1996 BISTS Bielsko-Biała 24
Święcicki Jakub 1995 MUKS Jedynka Pszów 24
Mrozek Patryk 1995 KS Naprzód Borucin 24
Felkel Grzegorz 1998 SKS Spartakus Gliwice 24
Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 24
Szmaj Dominik 1995 LKS Orzeł Stanica 24
25-32 Ibrom Piotr 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Bobrowski Łukasz 1996 SKS Spartakus Gliwice 13
Norek Bartosz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 13
Polednik Dawid 1995 KS Bojanów 13
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 13
Pielorz Paweł 1996 LKS Rój Żory 13
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 13
Dziembała Dominik 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
33-48 Tabiś Dawid 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Chmiel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 8
Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 8
Pachucki Kamil 1997 MUKS Jedynka Pszów 8
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 8
Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Barański Dawid 1996 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 8
Pierwoła Jakub 1995 LKS Pogórze 8
Wawrzyczek Patryk 1995 LKS Pogórze 8
Stychno Mikołaj 1995 TS Kuźnia Rybnik 8
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 8
Kleczko Dariusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 8
Zamaryka Grzegorz 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 8
Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 8
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Siwiec Michał 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 8
49-64 Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 7
Gawor Marek 1996 UKS The Best Bestwinka 7
Rutkiewicz Krzysztof 1997 LKS Rój Żory 7
Zyzański Marcelian 1996 BISTS Bielsko-Biała 7
Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 7
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7
Knejski Paweł 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 7
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 7
Czajkowski Adrian 1995 MOSM Tychy 7
Piętak Piotr 1996 UKS Huragan Sosnowiec 7
Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 7
Winkler Robert 1996 LKS Rój Żory 7
Wiatrek Sebastian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7
Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 7
Wydmański Damian 1998 UKS The Best Bestwinka 7
Rząsa Adrian 1995 LKS 45 Bujaków Mikołów 7
65-86 Kocyan Krzysztof 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
Bryłka Patryk 1998 LKS Orzeł Stanica 5
Boryszko Piotr 1995 UKS Huragan Sosnowiec 5
Hoffman Szymon 1996 UKS The Best Bestwinka 5
Wrzyciel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 5
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 5
Czempiel Oskar 1999 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5
Łącki Karol 1997 LKS Victoria Pilchowice 5
Konderak Dariusz 1997 LKS Orzeł Stanica 5
Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 5
Kurpas Arkadiusz 1998 LKS Strażak Mikołów 5
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
Jastrzębski Daniel 1997 AKS Mikołów 5
Bugla Błażej 1996 Niestowarzyszony 5
Baranek Łukasz 1995 AKS Mikołów 5
Choma Krystian 1997 MKS Siemianowice Śl. 5
Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 5
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 5
Salisz Dawid 1996 AKS Mikołów 5
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 5
Sobczyk Grzegorz 1997 MKS Siemianowice Śl. 5
Dąbrowski Wojciech 1998 UKS The Best Bestwinka 5