Jesteś tutaj: Główna Rozgrywki Indywidualne 2009-2010 Kadeci(tki) Kadetki i Kadeci - WTK 2

 

Kadetki i Kadeci - WTK 2

Kadetki

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu II WTK
1 Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice 60
2 Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 57
3 Zygadło Martyna 1997 MOSiR Mysłowice 54
4 Wojciechowska Aleksandra 1996 MOSiR Mysłowice 52
5 Paszek Patrycja 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 50
6 Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 48
7 Guzdek Natalia 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 46
8 Grzelak Klaudia 1995 LKS Victoria Pilchowice 44
9-12 Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 40
Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice Śl. 40
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 40
Kot Adrianna 1995 LKS Victoria Pilchowice 40
13-16 Czajkowska Angelika 1996 MOSM Tychy 33
Pietraszko Paulina 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 33
Kocierz Magdalena 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 33
Ochman Agnieszka 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
17-24 Oleksza Nicola 1995 LKS Victoria Pilchowice 24
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 24
Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 24
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 24
Wojciechowska Sandra 1995 MOSiR Mysłowice 24
Wiśniewska Martyna 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Jastrzębska Dajana 1996 MKS Siemianowice Śl. 24
25-32 Rożek Monika 1996 LKS 45 Bujaków Mikołów 13
Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 13
Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 13
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 13
Mazur Sonia 1996 UKS The Best Bestwinka 13
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Trętowska Aneta 1996 Niestowarzyszona 13
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 13
33-45 Bernatzky Sarah 1996 LKS Orzeł Stanica 8
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 8
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 8
Winkler Iwona 1997 LKS Rój Żory 8
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Sobańska Sandra 1996 MOSM Tychy 8
Homa Monika 1996 MOSM Tychy 8
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 8
Kurpas Katarzyna 1996 LKS Strażak Mikołów 8
Winkler Agnieszka 1997 LKS Rój Żory 8
Zacherniak Magdalena 1995 LKS Victoria Pilchowice 8
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice 8
Kadeci

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu II WTK
1 Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 60
2 Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 57
3 Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 54
4 Kalinowski Mateusz 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 52
5 Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 50
6 Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 48
7 Chorąży Maciej 1995 MOSM Tychy 46
8 Podkościelny Jakub 1995 MOSM Tychy 44
9-12 Kalisz Fabian 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 40
Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 40
Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 40
Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 40
13-16 Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 33
Cupiał Mateusz 1997 MOSiR Mysłowice 33
Dziembała Dominik 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 33
Wąsik Michał 1995 MOSM Tychy 33
17-24 Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 24
Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice 24
Zyzański Marcelian 1996 BISTS Bielsko-Biała 24
Mrozek Patryk 1995 KS Naprzód Borucin 24
Hojkowski Adrian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Caputa Michał 1996 BISTS Bielsko-Biała 24
Norek Bartosz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 24
25-32 Cecot Mateusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 13
Ibrom Piotr 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Konieczny Krzysztof 1995 MUKS Jedynka Pszów 13
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 13
Wawrzyczek Patryk 1995 LKS Pogórze 13
Szmaj Dominik 1995 LKS Orzeł Stanica 13
Święcicki Jakub 1995 MUKS Jedynka Pszów 13
Tabiś Dawid 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
33-48 Polednik Dawid 1995 KS Bojanów 8
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 8
Jamrozik Gracjusz 1995 LKS Grom Złota Dama Poczesna 8
Piętak Piotr 1996 UKS Huragan Sosnowiec 8
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 8
Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 8
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice 8
Ostrouch Krystian 1998 KS Viret CMC Zawiercie 8
Kleczko Dariusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 8
Felkel Grzegorz 1998 SKS Spartakus Gliwice 8
Bobrowski Łukasz 1996 SKS Spartakus Gliwice 8
Zamaryka Grzegorz 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 8
Pierwoła Jakub 1995 LKS Pogórze 8
Wojciechowski Kamil 1995 MOSiR Mysłowice 8
Pawlik Daniel 1998 KS Viret CMC Zawiercie 8
Siwiec Michał 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 8
49-64 Dubacki Kamil 1995 MOSiR Mysłowice 7
Gawor Marek 1996 UKS The Best Bestwinka 7
Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 7
Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 7
Adach Rafał 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 7
Chmiel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 7
Pielorz Paweł 1996 LKS Rój Żory 7
Cichocki Michał 1995 MOSiR Mysłowice 7
Wydmański Damian 1998 UKS The Best Bestwinka 7
Ratka Jakub 1997 MOSM Tychy 7
Bugla Błażej 1996 Niestowarzyszony 7
Knejski Paweł 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 7
Muchla Patryk 1995 LKS Grom Złota Dama Poczesna 7
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 7
Stychno Mikołaj 1995 TS Kuźnia Rybnik 7
65-88 Wala Adam 1995 GKS Gwarek Ornontowice 5
Dziuk Kamil 1997 MOSM Tychy 5
Wiatrek Sebastian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5
Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 5
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 5
Rząsa Adrian 1995 LKS 45 Bujaków Mikołów 5
Hoffmann Szymon 1996 UKS The Best Bestwinka 5
Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 5
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 5
Zięba Aleksander 1998 MOSM Tychy 5
Jasiulek Sebastian 1996 GKS Gwarek Ornontowice 5
Salisz Dawid 1996 AKS Mikołów 5
Bandzerewicz Wojciech 1998 MOSM Tychy 5
Kulik Michał 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 5
Rybicki Filip 1996 AKS Mikołów 5
Kurpas Arkadiusz 1998 LKS Strażak Mikołów 5
Pilich Bartłomiej 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 5
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5
Nowak Kamil 1998 LKS Grom Złota Dama Poczesna 5
Bortel Wiktor 1996 AKS Mikołów 5
Rutkiewicz Krzysztof 1997 LKS Rój Żory 5
Kocyan Krzysztof 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
Tekiela Dominik 1996 LKS Grom Złota Dama Poczesna 5
Wrzyciel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 5