Jesteś tutaj: Główna Rozgrywki Indywidualne 2009-2010 Młodzicy(czki) Młodziczki i Młodzicy - WTK 3

 

Młodziczki i Młodzicy - WTK 3

Młodziczki

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu III WTK
1 Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 50
2 Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 47
3 Sala Magdalena 1998 MOSiR Mysłowice 44
4 Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 42
5 Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice 40
6 Kocierz Magdalena 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 39
7 Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 38
8 Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 36
9-12 Winkler Agnieszka 1997 LKS Rój Żory 33
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 33
Molągowska Karolina 1997 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 33
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 33
13-16 Braś Julia 2000 MOSiR Mysłowice 28
Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 28
Mroszczak Anna 1997 Niestowarzyszona 28
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 28
17-24 Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 20
Szlęk Karolina 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 20
Brudniok Klaudia 1998 MOSiR Mysłowice 20
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 20
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 20
Kędzierska Angelika 1997 SKS Spartakus Gliwice 20
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 20
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 20
25-32 Mazur Zuzanna 1997 SKS Spartakus Gliwice 11
Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 11
Otręba Klaudia 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 11
Suchan Karolina 1999 ULKS Pławniowice 11
Hetnał Sandra 1999 BISTS Bielsko Biała 11
Winkler Iwona 1997 LKS Rój Żory 11
Tomecka Julia 2002 MOSiR Mysłowice 11
Jastrzębska Weronika 2000 BTTS Silesia Miechowice Bytom 11
33-45 Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 6
Dębowska Anna 1997 ULKS Pławniowice 6
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 6
Bladzińska Kinga 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 6
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 6
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
Majewska Bogusława 2002 MKS Siemianowice Śl. 6
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 6
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
Kucza Emilia 1997 Niestowarzyszona 6
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
Młodzicy

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu III WTK
1 Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice 50
2 Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 47
3 Felkel Grzegorz 1998 SKS Spartakus Gliwice 44
4 Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 42
5 Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 40
6 Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 39
7 Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 38
8 Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 36
9-12 Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
Sobczyk Grzegorz 1997 MKS Siemianowice Śl. 33
Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 33
Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 33
13-16 Lebiedziński Michał 1997 SKS Spartakus Gliwice 28
Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 28
Bzdak Bartłomiej 1997 Niestowarzyszony 28
Wątroba Jakub 1998 KS Viret CMC Zawiercie 28
17-24 Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 20
Krawczyk Jędrzej 1997 KTS Lędziny 20
Pachucki Kamil 1997 MUKS Jedynka Pszów 20
Stępień Kacper 1997 UKS Huragan Sosnowiec 20
Ciołek Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 20
Ostrouch Krystian 1998 KS Viret CMC Zawiercie 20
Siwiec Michał 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 20
Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 20
25-32 Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 11
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 11
Krajewski Daniel 1997 Niestowarzyszony 11
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 11
Cecot Łukasz 1998 UKS Huragan Sosnowiec 11
Fojcik Damian 1997 LKS Orzeł Stanica 11
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 11
Pilich Bartłomiej 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 11
33-48 Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 6
Rutkiewicz Krzysztof 1997 LKS Rój Żory 6
Gaweł Jakub 1997 KTS Lędziny 6
Czempiel Oskar 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Choma Krystian 1997 MKS Siemianowice Śl. 6
Golik Amadeusz 1998 UKS The Best Bestwinka 6
Pawlik Daniel 1998 KS Viret CMC Zawiercie 6
Kucza Jan 1999 LKS Rój Żory 6
Cupiał Mateusz 1997 MOSiR Mysłowice 6
Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 6
Konopka Marcin 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 6
Pitch Adam 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Wydmański Damian 1998 UKS The Best Bestwinka 6
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko Biała 6
Kocyan Krzysztof 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
49-64 Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 4
Styrna Jakub 1998 TKKF Chorzów 4
Chmiel Daniel 1998 UKS Wolej Ruda Śl. 4
Urban Arkadiusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 4
Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 4
Krupa Przemysław 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Konderak Dariusz 1997 LKS Orzeł Stanica 4
Dąbrowski Wojciech 1998 UKS The Best Bestwinka 4
Bartosiewicz Mikołaj 1997 MOSM Tychy 4
Zięba Aleksander 1999 MOSM Tychy 4
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 4
Żeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 4
Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 4
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 4
Mańkowski Marcin 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 4
Majer Paweł 1998 Niestowarzyszony 4
65-80 Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 3
Grzelak Mateusz 2000 LKS Victoria Pilchowice OPP 3
Juszczyk Artur 1998 SKS Spartakus Gliwice 3
Suchanek Paweł 1998 LKS Victoria Pilchowice OPP 3
Tomaszczyk Marcin 1998 UKS The Best Bestwinka 3
Szczyrba Wojciech 1997 LKS Strażak Mikołów 3
Bomba Kacper 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 3
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 3
Łącki Karol 1997 LKS Victoria Pilchowice OPP 3
Witała Paweł 1997 LKS Strażak Mikołów 3
Zając Przemysław 1998 UKS Huragan Sosnowiec 3
Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 3
Zacherniak Krzysztof 1999 LKS Victoria Pilchowice OPP 3
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Książka Kamil 1998 MKS Siemianowice Śl. 3
Bryłka Patryk 1998 LKS Orzeł Stanica 3