Jesteś tutaj: Główna Rozgrywki Indywidualne 2009-2010 Młodzicy(czki) Młodziczki i Młodzicy - WTK 2

 

Młodziczki i Młodzicy - WTK 2

Młodziczki

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu II WTK
1 Zygadło Martyna 1997 MOSiR Mysłowice 50
2 Ciesielska Agata 1997 SKS Spartakus Gliwice 47
3 Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 44
4 Kocierz Magdalena 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 42
5 Sala Magdalena 1998 MOSiR Mysłowice 40
6 Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 39
7 Gąsior Jolanta 1999 MOSiR Mysłowice 38
8 Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 36
9-12 Kędzierska Angelika 1997 SKS Spartakus Gliwice 33
Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 33
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Pol.Śl.Gliwice 33
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 33
13-16 Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 28
Braś Julia 2000 MOSiR Mysłowice 28
Brudniok Klaudia 1998 MOSiR Mysłowice 28
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 28
17-24 Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 20
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 20
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 20
Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 20
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 20
Hetnał Sandra 1999 BISTS Bielsko Biała 20
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 20
Molągowska Karolina 1997 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 20
25-32 Mazur Zuzanna 1997 SKS Spartakus Gliwice 11
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 11
Tomecka Julia 2002 MOSiR Mysłowice 11
Remiszewska Małgorzata 1997 SKS Spartakus Gliwice 11
Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 11
Jastrzębska Weronika 2000 BTTS Silesia Miechowice Bytom 11
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 11
Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 11
33-35 Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
Majewska Bogusława 2002 MKS Siemianowice Śl. 6
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 6

 

Młodzicy

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu II WTK
1 Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 50
2 Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 47
3 Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 44
4 Felkel Grzegorz 1998 SKS Spartakus Gliwice 42
5 Cupiał Mateusz 1997 MOSiR Mysłowice 40
6 Baran Rafał 1997 MOSiR Mysłowice 39
7 Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 38
8 Krawczyk Jędrzej 1997 KTS Lędziny 36
9-12 Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 33
Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 33
Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 33
Pachucki Kamil 1997 MUKS Jedynka Pszów 33
13-16 Rutkiewicz Krzysztof 1997 LKS Rój Żory 28
Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 28
Lebiedziński Michał 1997 SKS Spartakus Gliwice 28
Siwiec Michał 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 28
17-24 Krajewski Daniel 1997 Niestowarzyszony 20
Nadolski Dawid 1998 GKS Gwarek Ornontowice 20
Ratka Jakub 1997 MOSM Tychy 20
Bosowski Piotr 1997 SKS Spartakus Gliwice 20
Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 20
Styrna Jakub 1998 TKKF Chorzów 20
Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 20
Gaweł Jakub 1997 KTS Lędziny 20
25-32 Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 11
Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 11
Ostrouch Krystian 1998 KS Viret CMC Zawiercie 11
Pawlik Daniel 1998 KS Viret CMC Zawiercie 11
Ostrzołek Szymon 1998 Niestowarzyszony 11
Bzdak Bartłomiej 1997 Niestowarzyszony 11
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 11
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko Biała 11
33-48 Cecot Łukasz 1998 UKS Huragan Sosnowiec 6
Kania Marcin 1997 SKS Spartakus Gliwice 6
Pilich Bartłomiej 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 6
Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 6
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 6
Stępień Kacper 1997 UKS Huragan Sosnowiec 6
Kucza Jan 1999 LKS Rój Żory 6
Kocyan Krzysztof 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 6
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
Bartosiewicz Mikołaj 1997 MOSM Tychy 6
Pach Kacper 1997 MOSM Tychy 6
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 6
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 6
Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 6
49-64 Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 4
Dziuk Kamil 1997 MOSM Tychy 4
Ciołek Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 4
Forajter Paweł 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Książka Kamil 1998 MKS Siemianowice Śl. 4
Krupa Przemysław 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Michalski Jakub 1999 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Remiszewski Kamil 1999 SKS Spartakus Gliwice 4
Konopka Marcin 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Zając Przemysław 1998 UKS Huragan Sosnowiec 4
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Fojcik Damian 1997 LKS Orzeł Stanica 4
Urbańczyk Dawid 1999 MOSiR Mysłowice 4
Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 4
Czempiel Oskar 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 4
Waliczek Dawid 1997 KTS Lędziny 4
65-81 Grzelak Mateusz 2000 LKS Victoria Pilchowice OPP 3
Łącki Karol 1997 LKS Victoria Pilchowice OPP 3
Zacherniak Krzysztof 1999 LKS Victoria Pilchowice OPP 3
Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 3
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 3
Suchanek Paweł 1998 LKS Victoria Pilchowice OPP 3
Golik Maciej 1998 LKS Rój Żory 3
Duda Kamil 1998 UKS Huragan Sosnowiec 3
Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 3
Ostachowski Aleksander 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Chmiel Daniel 1998 UKS Wolej Ruda Śl. 3
Juszczyk Artur 1998 SKS Spartakus Gliwice 3
Jarczyk Marek 1997 AKS Mikołów 3
Żeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 3
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 3
Hanak Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 3
Majer Paweł 1998 Niestowarzyszony 3