Jesteś tutaj: Główna Rozgrywki Indywidualne 2009-2010 Żacy(czki) Żaczki i Żacy - WTK 3

 

Żaczki i Żacy - WTK 3

Żaczki

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu III WTK
1 Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 20
2 Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 18
3 Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 16
4 Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 15
5 Braś Julia 2000 MOSiR Mysłowice 13
6 Hetnał Sandra 1999 BISTS Bielsko Biała 12
7 Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 10
8 Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 9
9-12 Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 7
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 7
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 7
Tomecka Julia 2002 MOSiR Mysłowice 7
13-16 Jastrzębska Weronika 2000 BTTS Silesia Miechowice Bytom 6
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
Łuczak Oliwia 2001 MKS Cieszko Cieszyn 6
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 6
17-24 Grzesińska Zuzanna 2001 MOSiR Mysłowice 5
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 5
Suchan Karolina 1999 ULKS Pławniowice 5
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 5
Gałęziowska Natalia 2000 LKS Pogórze 5
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 5
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 5
Lelowicz Julia 2000 Niestowarzyszona 5
25-32 Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Ciołek Barbara 2000 GKS Gwarek Ornontowice 4
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 4
Klein Izabela 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Majewska Bogusława 2002 MKS Siemianowice Śl. 4
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 4
Utracka Weronika 1999 MOSiR Mysłowice 4
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
33 Urbaniak Wiktoria 2001 MOSiR Mysłowice 3
Żacy

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu III WTK
1 Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 20
2 Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 18
3 Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 16
4 Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 15
5 Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 13
6 Cierpiał Piotr 1999 KU AZS AJD Częstochowa 12
7 Michalski Jakub 1999 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
8 Kucza Jan 1999 LKS Rój Żory 9
9-12 Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 7
Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 7
Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 7
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 7
13-16 Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
Lasota Marcin 2002 MUKS Jedynka Pszów 6
Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 6
17-24 Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 5
Nowak Bartosz 2000 JKTS Jastrzębie Zdrój 5
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 5
Urbańczyk Dawid 2000 MOSiR Mysłowice 5
Czepczor Rafał 2001 MUKS Jedynka Pszów 5
Paszenda Krzysztof 1999 LKS Orzeł Stanica 5
Kucharski Mateusz 2000 MOSiR Mysłowice 5
Zięba Aleksander 1999 MOSM Tychy 5
25-32 Łuczka Jakub 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Gilewski Damian 2000 LKS Orzeł Stanica 4
Ostachowski Piotr 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Demitraszek Michał 2001 MOSiR Mysłowice 4
Strzymszok Kamil 2004 MOSM Tychy 4
Ostachowski Bartłomiej 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Woźniak Jakub 2001 GKS Gwarek Ornontowice 4
Poprawiony ( czwartek, 25 lutego 2010 21:08 )