Jesteś tutaj: Główna Rozgrywki Indywidualne 2009-2010 Żacy(czki) Żaczki i Żacy - WTK 2

 

Żaczki i Żacy - WTK 2

Żaczki

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu II WTK
1 Mozler Natalia 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 20
2 Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 18
3 Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 16
4 Gąsior Jolanta 1999 MOSiR Mysłowice 15
5 Braś Julia 2000 MOSiR Mysłowice 13
6 Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 12
7 Kulasińska Sonia 2000 MOSiR Mysłowice 10
8 Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 9
9-12 Hetnał Sandra 1999 BISTS Bielsko Biała 7
. Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 7
. Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 7
. Abramczyk Aleksandra 1999 MOSiR Mysłowice 7
13-16 Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 6
. Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
. Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
. Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
17-24 Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 5
. Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 5
. Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 5
. Majewska Bogusława 2002 MKS Siemianowice Śl. 5
. Muszer Aleksandra 1999 GKS Gwarek Ornontowice 5
. Ciołek Barbara 2000 GKS Gwarek Ornontowice 5
. Łuczak Oliwia 2001 MKS Cieszko Cieszyn 5
. Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
25-27 Tomecka Julia 2002 MOSiR Mysłowice 4
. Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 4
. Jastrzębska Weronika 2000 BTTS Silesia Miechowice Bytom 4
Żacy

M-ce Nazwisko i imię Data ur. Nazwa klubu II WTK.
1 Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 20
2 Mrozik Dawid 1999 AKS Mikołów 18
3 Dziembała Dawid 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 16
4 Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 15
5 Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 13
6 Michalski Jakub 1999 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 12
7 Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 10
8 Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 9
9-12 Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 7
. Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 7
. Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 7
. Kucza Jan 1999 LKS Rój Żory 7
13-16 Lasota Marcin 2002 MUKS Jedynka Pszów 6
. Zięba Aleksander 1999 MOSM Tychy 6
. Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 6
. Czepczor Rafał 2001 MUKS Jedynka Pszów 6
17-24 Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 5
. Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 5
. Urbańczyk Dawid 2000 MOSiR Mysłowice 5
. Hławiczka Grzegorz 1999 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
. Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 5
. Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 5
. Grzelak Mateusz 2000 LKS Victoria Pilchowice 5
. Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 5
25-32 Zacherniak Krzysztof 1999 LKS Victoria Pilchowice 4
. Ostachowski Bartłomiej 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
. Szczypka Filip 2001 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
. Ostachowski Aleksander 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
. Żeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 4
. Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 4
. Strzymszok Kamil 2004 MOSM Tychy 4
. Wilaszek Dawid 2002 LKS Strażak Mikołów 4