II WTK

Seniorki

M-ce Nazwisko i imię Nazwa klubu Pkt.
1 Yang Xin KU AZS AJD Częstochowa 90
2 Dudzińska Daria KU AZS AJD Częstochowa 85
3 Dytko Rachela KU AZS AJD Częstochowa 81
4 Pięta Aleksandra KU AZS AJD Częstochowa 77
5 Rusin Anna KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 74
6 Nowak Marta MKS Siemianowice Śl. 72
7 Myrmus Aneta niestowarzyszona 70
8 Wyrobek Sabina AKS Mikołów 68
9-12 Miklar Karolina JKTS Jastrzębie Zdrój 62
Matusiak Joanna JKTS Jastrzębie Zdrój 62
Guzdek Natalia JKTS Jastrzębie Zdrój 62
Majewska Zuzanna MKS Siemianowice Śl. 62
13-16 Paszek Patrycja BTTS Silesia Miechowice Bytom 53
Woźnik Dorota LKS Lesznianka Leszna Górna 53
Gębka Kamila KU AZS AJD Częstochowa 53
Paszek Aleksandra MKS Skarbek Tarnowskie Góry 53
17-24 Kwiatkowska Monika AKS Mikołów 40
Wróbel Aneta KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 40
Klein Paulina LKS Lesznianka Leszna Górna 40
Placek Katarzyna ULKTS Pszczyna 40
Gałuszka Weronika LKS Lesznianka Leszna Górna 40
Kapek Patrycja LKS Rój Żory 40
Wojciechowska Aleksandra KTS Mysłowice 40
Kamieniecka Marzena MKS Siemianowice Śl. 40
25 Friebe Dominika ULKTS Pszczyna 30
Seniorzy

M-ce Nazwisko i imię Nazwa klubu Pkt.
1 Prus-Strowski Karol BTTS Silesia Miechowice Bytom 90
2 Szołtysek Artur LKS Rój Żory 85
3 Szotek Karol BTTS Silesia Miechowice Bytom 81
4 Gołdyn Michał KS Viret CMC Zawiercie 77
5 Gołda Łukasz KS Viret CMC Zawiercie 74
6 Trela Mateusz LITS Anders Jedność Żywiec 72
7 Cioch Błażej UKS Wolej Ruda Śl. 70
8 Kądziela Marek ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 68
9-12 Mora Szymon KU AZS AJD Częstochowa 62
Malinowski Kacper KU AZS AJD Częstochowa 62
Pal Waldemar BISTS Bielsko Biała 62
Michalik Kamil BISTS Bielsko Biała 62
13-16 Szydło Stanisław LITS Anders Jedność Żywiec 53
Dorsz Jacek AKS Mikołów 53
Michael Daniel KU AZS AJD Częstochowa 53
Steuer Dariusz ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 53
17-24 Roj Wojciech BISTS Bielsko Biała 40
Stawicki Aleksander MKS Skarbek Tarnowskie Góry 40
Klimczok Mateusz KU AZS UŚ Katowice 40
Duch Adam KS Viret CMC Zawiercie 40
Czyrnia Piotr MKS Sokół Orzesze 40
Piotrowski Marcin KS Viret CMC Zawiercie 40
Janota Sylwester UKS Wolej Ruda Śl. 40
Eliasz Adrian KTS Lędziny 40
25-32 Czyrnia Krzysztof MKS Sokół Orzesze 25
Wróbel Paweł AKS Mikołów 25
Wszołek Maciej LITS Anders Jedność Żywiec 25
Piecowski Mirosław KS Naprzód Borucin 25
Burkacki Mateusz ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 25
Szata Łukasz KS Viret CMC Zawiercie 25
Kaszuba Mateusz MKS Skarbek Tarnowskie Góry 25
Chorąży Maciej MOSM Tychy 25
33-48 Kotwica Dawid UKS Sokół 43 Katowice 17
Hadrian Piotr LKS Liswarta Ildar Lisów 17
Czornik Grzegorz MKS Skarbek Tarnowskie Góry 17
Paszkiewicz Michał KS Viret CMC Zawiercie 17
Galicki Kamil UKS Wolej Ruda Śl. 17
Bomba Artur UKS Wolej Ruda Śl. 17
Pustówka Jakub LKS Lesznianka Leszna Górna 17
Szymczyk Jan UKS Huragan Sosnowiec 17
Maraszkiewicz Ryszard UKS Wolej Ruda Śl. 17
Sójka Stanisław UKS Wolej Ruda Śl. 17
Mnich Krystian LKS Liswarta Ildar Lisów 17
Friebe Janusz UKS The Best Bestwinka 17
Jendrysik Dawid MKS Skarbek Tarnowskie Góry 17
Zagajewski Mateusz BISTS Bielsko Biała 17
Piórecki Kamil TS Kuźnia Rybnik 17
Olszyna Andrzej UKS Wolej Ruda Śl. 17
49-64 Gwizdon Artur UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 14
Noworolnik Adrian UKS Sokół 43 Katowice 14
Spratek Mateusz LKS Lesznianka Leszna Górna 14
Budziński Marian LKS Strażak Mikołów 14
Szydło Aleksander UKS Huragan Sosnowiec 14
Olencki Robert LKS 45 Bujaków Mikołów 14
Balcar Jacek LKS Lesznianka Leszna Górna 14
Walarus Dariusz LKS Lesznianka Leszna Górna 14
Lewczuk Mirosław KTS Lędziny 14
Wycisło Wojciech MKS Sokół Orzesze 14
Malcher Krzysztof LKS Liswarta Ildar Lisów 14
Tabacki Tomasz LKS Strażak Mikołów 14
Wąsik Michał MOSM Tychy 14
Brożek Piotr UKS Wolej Ruda Śl. 14
Wikło Piotr UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 14
Tokarski Krystian KS Viret CMC Zawiercie 14
65-69 Malcher Marcin LKS Liswarta Ildar Lisów 10
Hławiczka Grzegorz LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Kocik Tomasz HKS Odra Miasteczko Śl. 10
Pytlas Wojciech LKS Liswarta Ildar Lisów 10
Bejman Robert MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10