I WTK

Seniorki

M-ce Nazwisko i imię Nazwa klubu Pkt.
1 Walna Weronika KU AZS AJD Częstochowa 90
2 Rusin Anna KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 85
3 Dytko Rachela KU AZS AJD Częstochowa 81
4 Pięta Aleksandra KU AZS AJD Częstochowa 77
5 Knap Julia KTS Mysłowice 74
6 Wawrzyńczak Aleksandra KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 72
7 Faerber Aleksandra LKS 45 Bujaków Mikołów 70
8 Paszanda Adriana RKS Cukrownik Chybie 68
9-12 Miklar Karolina JKTS Jastrzębie Zdrój 62
Paszek Aleksandra MKS Skarbek Tarnowskie Góry 62
Charkiewicz Marta RKS Cukrownik Chybie 62
Gębka Kamila KU AZS AJD Częstochowa 62
13-16 Matusiak Joanna JKTS Jastrzębie Zdrój 53
Paszek Patrycja BTTS Silesia Miechowice Bytom 53
Wyrobek Sabina AKS Mikołów 53
Wodarska Patrycja KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 53
17-24 Guzdek Natalia JKTS Jastrzębie Zdrój 40
Majewska Zuzanna MKS Siemianowice Śl. 40
Sedlaczek Anna RKS Cukrownik Chybie 40
Wróbel Aneta KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 40
Gałuszka Weronika LKS Lesznianka Leszna Górna 40
Kapek Patrycja LKS Rój Żory 40
Strzymszok Lucyna ULKTS Pszczyna 40
Stolarczyk Alicja KU AZS WSAiZ Zawiercie 40
25-32 Kurek Anna KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 25
Zygadło Martyna JKTS Jastrzębie Zdrój 25
Łukaszczyk Katarzyna ULKTS Pszczyna 25
Baran Klaudia KTS Mysłowice 25
Woźnik Dorota LKS Lesznianka Leszna Górna 25
Kocyan Aleksandra LKS Lesznianka Leszna Górna 25
Hławiczka Dorota LKS Lesznianka Leszna Górna 25
Kwiatkowska Monika AKS Mikołów 25
Seniorzy

M-ce Nazwisko i imię Nazwa klubu Pkt.
1 Prus-Strowski Karol BTTS Silesia Miechowice Bytom 90
2 Michalik Kamil BISTS Bielsko Biała 85
3 Gołdyn Michał KS Viret CMC Zawiercie 81
4 Roj Wojciech BISTS Bielsko Biała 77
5 Szotek Karol BTTS Silesia Miechowice Bytom 74
6 Pal Waldemar BISTS Bielsko Biała 72
7 Pietraszko Łukasz BISTS Bielsko Biała 70
8 Gołda Łukasz KS Viret CMC Zawiercie 68
9-12 Piotrowski Marcin KS Viret CMC Zawiercie 62
Malinowski Kacper KU AZS AJD Częstochowa 62
Malcherek Krzysztof niestowarzyszony 62
Szołtysek Artur LKS Rój Żory 62
13-16 Myszewski Adrian MOSiR Mysłowice 53
Lebek Patryk KU AZS AJD Częstochowa 53
Cioch Błażej UKS Wolej Ruda Śl. 53
Kaszuba Mateusz MKS Skarbek Tarnowskie Góry 53
17-24 Trela Mateusz LITS Anders Jedność Żywiec 40
Piotrowski Tadeusz KS Viret CMC Zawiercie 40
Michael Daniel KU AZS AJD Częstochowa 40
Piecowski Mirosław KS Naprzód Borucin 40
Sójka Stanisław UKS Wolej Ruda Śl. 40
Duch Adam KS Viret CMC Zawiercie 40
Czyrnia Krzysztof MKS Sokół Orzesze 40
Eliasz Adrian KTS Lędziny 40
25-32 Czyrnia Piotr MKS Sokół Orzesze 25
Szata Łukasz KS Viret CMC Zawiercie 25
Stawicki Aleksander MKS Skarbek Tarnowskie Góry 25
Mora Szymon KU AZS AJD Częstochowa 25
Wszołek Maciej LITS Anders Jedność Żywiec 25
Janota Sylwester UKS Wolej Ruda Śl. 25
Klimczok Mateusz KU AZS UŚ Katowice 25
Galicki Kamil UKS Wolej Ruda Śl. 25
33-48 Kobza Wojciech LITS Anders Jedność Żywiec 17
Steuer Dariusz ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17
Maraszkiewicz Ryszard UKS Wolej Ruda Śl. 17
Walarus Dariusz LKS Lesznianka Leszna Górna 17
Szymczyk Jan UKS Huragan Sosnowiec 17
Michalski Jakub MKS Skarbek Tarnowskie Góry 17
Strzałkowski Kamil UKS Sokół 43 Katowice 17
Gwizdoń Artur UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 17
Surowiec Szymon MOSiR Mysłowice 17
Burkacki Mateusz ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 17
Friebe Janusz UKS The Best Bestwinka 17
Tokarski Krystian KS Viret CMC Zawiercie 17
Kapek Roman LKS Rój Żory 17
Bartusik Marek MKS Skarbek Tarnowskie Góry 17
Kotwica Dawid UKS Sokół 43 Katowice 17
Olszyna Andrzej UKS Wolej Ruda Śl. 17
49-64 Wróbel Paweł AKS Mikołów 14
Brożek Daniel UKS Quo-Vadis Makoszowy Zabrze 14
Straszak Piotr MOSiR Mysłowice 14
Paszkiewicz Michał KS Viret CMC Zawiercie 14
Borek Łukasz MUKS Jedynka Pszów 14
Olencki Robert LKS 45 Bujaków Mikołów 14
Pustówka Jakub LKS Lesznianka Leszna Górna 14
Czornik Grzegorz MKS Skarbek Tarnowskie Góry 14
Mnich Krystian LKS Liswarta Ildar Lisów 14
Lasota Mateusz MUKS Jedynka Pszów 14
Wąsik Michał MOSM Tychy 14
Pięta Paweł KU AZS AJD Częstochowa 14
Piórecki Kamil TS Kuźnia Rybnik 14
Paździorny Tomasz MKS Sokół Orzesze 14
Brożek Piotr UKS Wolej Ruda Śl. 14
Pęciak Krzysztof MCKS Czeladź 14
65-82 Jędrek Krzysztof KU AZS AJD Częstochowa 10
Matyśkiewicz Filip niestowarzyszony 10
Noworolnik Adrian UKS Sokół 43 Katowice 10
Malcher Krzysztof LKS Liswarta Ildar Lisów 10
Micherda Tymoteusz BISTS Bielsko Biała 10
Wikło Piotr UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10
Matuszek Grzegorz LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Bomba Artur UKS Wolej Ruda Śl. 10
Drwięga Wojciech MOSiR Łaziska Górne 10
Spratek Mateusz LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Strzałkowski Dariusz UKS Sokół 43 Katowice 10
Chorąży Maciej MOSM Tychy 10
Jaworski Marek MOSiR Łaziska Górne 10
Kryża Mieczysław LKS Strażak Mikołów 10
Wycisło Wojciech MKS Sokół Orzesze 10
Hadrian Piotr LKS Liswarta Ildar Lisów 10
Gutowski Łukasz SKS Spartakus Gliwice 10
Balcar Jacek LKS Lesznianka Leszna Górna 10