II WTK

Juniorki

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Miklar Karolina 1993 JKTS Jastrzębie Zdrój 70
2 Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice Śl. 66
3 Knap Julia 1993 KTS Mysłowice 62
4 Baran Klaudia 1994 KTS Mysłowice 59
5 Paszek Patrycja 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 57
6 Wawrzyńczak Aleksandra 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 55
7 Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 53
8 Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 51
9-12 Wojciechowska Aleksandra 1996 KTS Mysłowice 47
Guzdek Natalia 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 47
Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 47
Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice 47
13-16 Wróbel Aneta 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 39
Gębka Kamila 1995 KU AZS AJD Częstochowa 39
Jarosińska Monika 1993 AKS Mikołów 39
Legierska Gabriela 1995 MKS Cieszko Cieszyn 39
17-24 Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 28
Kot Adrianna 1995 LKS Victoria Pilchowice OPP 28
Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 28
Jastrzębska Dajana 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Kurek Anna 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 28
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 28
Wiśniewska Martyna 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 28
Grzelak Klaudia 1995 LKS Victoria Pilchowice OPP 28
25-32 Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 16
Ciesielska Agata 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 16
Tabacka Karolina 1994 AKS Mikołów 16
Sieruga Karolina 1996 UKS Dwójka Sosnowiec 16
Zygadło Martyna 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 16
Rożek Monika 1996 LKS 45 Bujaków Mikołów 16
Dziubek Marta 1993 UKS Dwójka Sosnowiec 16
Szczecińska Sandra 1995 UKS Dwójka Sosnowiec 16
33-48 Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Molągowska Karolina 1997 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 10
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 10
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Pilarczyk Wioletta 1996 MKS Cieszko Cieszyn 10
Molągowska Aleksandra 1994 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 10
Wróbel Elżbieta 1994 LKS Victoria Pilchowice OPP 10
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Ochman Agnieszka 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Rus Martyna 1993 MOSM Tychy 10
Nikiel Dominika 1994 RKS Cukrownik Chybie 10
Słowicka Monika 1995 LKS Strażak Mikołów 10
Kurpas Katarzyna 1996 LKS Strażak Mikołów 10
Tomczak Katarzyna 1995 KKS Kolejarz Gliwice 10
Stanisławska Sandra 1995 UKS Halembianka 2001 Ruda Śl. 10
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 10
49-55 Kurpas Magdalena 1993 AKS Mikołów 9
Zacherniak Magdalena 1995 LKS Victoria Pilchowice OPP 9
Pająk Dominika 1997 MOSiR Mysłowice 9
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 9
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 9
Mrzyk Magdalena 1996 LKS Orzeł Stanica 9
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 9
Juniorzy

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Tokarski Krystian 1993 KS Viret CMC Zawiercie 70
2 Brożek Piotr 1993 UKS Wolej Ruda Śl. 66
3 Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 62
4 Sójka Stanisław 1994 UKS Wolej Ruda Śl. 59
5 Kalinowski Mateusz 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 57
6 Chorąży Maciej 1995 MOSM Tychy 55
7 Wąsik Michał 1995 MOSM Tychy 53
8 Wycisło Wojciech 1994 MKS Sokół Orzesze 51
9-12 Paszkiewicz Michał 1994 KS Viret CMC Zawiercie 47
Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 47
Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 47
Stawicki Aleksander 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 47
13-16 Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 39
Wałga Kacper 1993 MKS Cieszko Cieszyn 39
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 39
Gołda Kacper 1994 KU AZS AJD Częstochowa 39
17-24 Mrozek Patryk 1995 KS Naprzód Borucin 28
Bomba Artur 1993 UKS Wolej Ruda Śl. 28
Szumlas Dawid 1993 LITS Anders Jedność Żywiec 28
Roszkowski Adam 1993 LKS Pogórze 28
Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 28
Janeta Paweł 1994 LKS Rój Żory 28
Podkościelny Jakub 1995 MOSM Tychy 28
Micherda Tymoteusz 1994 BISTS Bielsko Biała 28
25-32 Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 16
Kudla Marcin 1994 MUKS Jedynka Pszów 16
Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 16
Dwojak Robert 1994 UKS Wolej Ruda Śl. 16
Jędrek Krzysztof 1993 KU AZS AJD Częstochowa 16
Rygus Daniel 1994 AKS Mikołów 16
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
Kalisz Fabian 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
33-48 Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 10
Dziembała Dominik 1996 MKS Cieszko Cieszyn 10
Noga Krzysztof 1994 LITS Anders Jedność Żywiec 10
Wójcik Damian 1993 LITS Anders Jedność Żywiec 10
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 10
Kuś Aleksander 1994 MOSM Tychy 10
Caputa Michał 1996 BISTS Bielsko Biała 10
Kudełko Dariusz 1994 MKS Siemianowice Śl. 10
Konieczny Krzysztof 1995 MUKS Jedynka Pszów 10
Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 10
Hojkowski Adrian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Felkel Grzegorz 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 10
Kleczko Dariusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 10
Kowalczyk Mateusz 1995 LKS Rój Żory 10
Gołąbek Michał 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Potempa Jacek 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
49-64 Węglarz Michał 1996 MOSM Tychy 8
Dziembała Dawid 1999 MKS Cieszko Cieszyn 8
Ścigany Dariusz 1993 MKS Siemianowice Śl. 8
Kurek Michał 1994 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 8
Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 8
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 8
Polednik Dawid 1995 KS Bojanów 8
Zamaryka Grzegorz 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 8
Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 8
Pustówka Jakub 1994 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 8
Norek Bartosz 1995 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8
Tabacki Tomasz 1993 LKS Strażak Mikołów 8
Świszczorowski Marek 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Barański Dawid 1996 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 8
Adach Rafał 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
65-95 Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 6
Wawrzyczek Patryk 1995 LKS Pogórze 6
Piętak Piotr 1996 UKS Huragan Sosnowiec 6
Mrozek Łukasz 1993 KS Naprzód Borucin 6
Pierwoła Jakub 1995 LKS Pogórze 6
Żeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 6
Lebiedziński Michał 1997 SKS Spartakus Gliwice 6
Witała Mateusz 1994 LKS Strażak Mikołów 6
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 6
Tabiś Dawid 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Grela Paweł 1998 KS Naprzód Borucin 6
Gwóźdź Remigiusz 1996 TS Kuźnia Rybnik 6
Szmaj Dominik 1995 LKS Orzeł Stanica 6
Grela Artur 2000 KS Naprzód Borucin 6
Pielorz Paweł 1996 LKS Rój Żory 6
Bobrowski Łukasz 1996 SKS Spartakus Gliwice 6
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 6
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 6
Wrzyciel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 6
Leszczyński Piotr 1995 KKS Kolejarz Gliwice 6
Stychno Mikołaj 1995 TS Kuźnia Rybnik 6
Sowa Bartosz 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Rząsa Adrian 1995 LKS 45 Bujaków Mikołów 6
Smolik Kamil 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Ratka Jakub 1997 MOSM Tychy 6
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 6
Grzesiczek Patryk 1994 KS Bojanów 6
Krotowski Mateusz 1996 LKS Orzeł Stanica 6