I WTK

Juniorki

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Miklar Karolina 1993 JKTS Jastrzębie Zdrój 70
2 Legierska Gabriela 1995 MKS Cieszko Cieszyn 66
3 Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice Śl. 62
4 Paszek Patrycja 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 59
5 Knap Julia 1993 KTS Mysłowice 57
6 Wawrzyńczak Aleksandra 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 55
7 Wiechuła Patrycja 1996 MOSiR Mysłowice 53
8 Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 51
9-12 Wojciechowska Aleksandra 1996 KTS Mysłowice 47
Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 47
Gębka Kamila 1995 KU AZS AJD Częstochowa 47
Baran Klaudia 1994 KTS Mysłowice 47
13-16 Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 39
Kłaptocz Karolina 1993 ULKTS Pszczyna 39
Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 39
Guzdek Natalia 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 39
17-24 Rożek Monika 1996 LKS 45 Bujaków Mikołów 28
Wróbel Elżbieta 1994 LKS Victoria Pilchowice OPP 28
Kot Adrianna 1995 LKS Victoria Pilchowice OPP 28
Ciesielska Agata 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Zygadło Martyna 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 28
Grzelak Klaudia 1995 LKS Victoria Pilchowice OPP 28
Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 28
Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 28
25-32 Tabacka Karolina 1994 AKS Mikołów 16
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 16
Wiśniewska Martyna 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
Wróbel Aneta 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 16
Jarosińska Monika 1993 AKS Mikołów 16
Ochman Agnieszka 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 16
Jastrzębska Dajana 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 16
33-48 Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Pilarczyk Wioletta 1996 MKS Cieszko Cieszyn 10
Słowicka Monika 1995 LKS Strażak Mikołów 10
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Gałuszka Patrycja 1994 MKS Cieszko Cieszyn 10
Tomczak Katarzyna 1995 KKS Kolejarz Gliwice 10
Winkler Agnieszka 1997 LKS Rój Żory 10
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 10
Zacherniak Magdalena 1995 LKS Victoria Pilchowice OPP 10
Winkler Iwona 1997 LKS Rój Żory 10
Szczecińska Sandra 1995 UKS Dwójka Sosnowiec 10
Kurpas Katarzyna 1996 LKS Strażak Mikołów 10
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 10
Dziubek Marta 1993 UKS Dwójka Sosnowiec 10
Kurek Anna 1993 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 10
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 10
Juniorzy

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Brożek Piotr 1993 UKS Wolej Ruda Śl. 70
2 Tokarski Krystian 1993 KS Viret CMC Zawiercie 66
3 Roj Wojciech 1994 BISTS Bielsko Biała 62
4 Surowiec Szymon 1995 MOSiR Mysłowice 59
5 Malinowski Kacper 1993 KU AZS AJD Częstochowa 57
6 Chorąży Maciej 1995 MOSM Tychy 55
7 Paszkiewicz Michał 1994 KS Viret CMC Zawiercie 53
8 Szydło Aleksander 1995 UKS Huragan Sosnowiec 51
9-12 Wycisło Wojciech 1994 MKS Sokół Orzesze 47
Kalinowski Mateusz 1995 BTTS Silesia Miechowice Bytom 47
Wałga Kacper 1993 MKS Cieszko Cieszyn 47
Stawicki Aleksander 1994 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 47
13-16 Szymczyk Jan 1997 UKS Huragan Sosnowiec 39
Gołda Kacper 1994 KU AZS AJD Częstochowa 39
Janeta Paweł 1994 LKS Rój Żory 39
Micherda Tymoteusz 1994 BISTS Bielsko Biała 39
17-24 Paś Radosław 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 28
Roszkowski Adam 1993 LKS Pogórze 28
Wąsik Michał 1995 MOSM Tychy 28
Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 28
Lasota Mateusz 1995 MUKS Jedynka Pszów 28
Jędrek Krzysztof 1993 KU AZS AJD Częstochowa 28
Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Sójka Stanisław 1994 UKS Wolej Ruda Śl. 28
25-32 Kudla Marcin 1994 MUKS Jedynka Pszów 16
Kuś Aleksander 1994 MOSM Tychy 16
Rygus Daniel 1994 AKS Mikołów 16
Bomba Artur 1993 UKS Wolej Ruda Śl. 16
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 16
Kurek Michał 1994 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 16
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 16
Podkościelny Jakub 1995 MOSM Tychy 16
33-48 Tabiś Dawid 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Wawrzyczek Patryk 1995 LKS Pogórze 10
Potempa Jacek 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
Kowalczyk Mateusz 1995 LKS Rój Żory 10
Słaboszewski Patryk 1995 UKS Huragan Sosnowiec 10
Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 10
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 10
Święcicki Jakub 1995 MUKS Jedynka Pszów 10
Pielorz Paweł 1996 LKS Rój Żory 10
Czarnecki Michał 1994 MKS Czechowice-Dziedzice 10
Tabacki Tomasz 1993 LKS Strażak Mikołów 10
Szumlas Dawid 1993 LITS Anders Jedność Żywiec 10
Dwojak Robert 1994 UKS Wolej Ruda Śl. 10
Konieczny Krzysztof 1995 MUKS Jedynka Pszów 10
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 10
Kalisz Fabian 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10
49-64 Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 8
Pustówka Jakub 1994 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 8
Hojkowski Adrian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Ścigany Dariusz 1993 MKS Siemianowice Śl. 8
Ciołek Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 8
Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 8
Piętak Piotr 1996 UKS Huragan Sosnowiec 8
Gołąbek Michał 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Bartczak Wojciech 1993 ŁTS Łabędy Gliwice 8
Dziembała Dawid 1999 MKS Cieszko Cieszyn 8
Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 8
Szmaj Dominik 1995 LKS Orzeł Stanica 8
Caputa Michał 1996 BISTS Bielsko Biała 8
Kania Marcin 1997 SKS Spartakus Gliwice 8
Dziembała Dominik 1996 MKS Cieszko Cieszyn 8
65-95 Wala Adam 1995 GKS Gwarek Ornontowice 6
Rząsa Adrian 1995 LKS 45 Bujaków Mikołów 6
Witała Mateusz 1994 LKS Strażak Mikołów 6
Kleczko Dariusz 1995 UKS Huragan Sosnowiec 6
Norek Bartosz 1995 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6
Świszczorowski Marek 1993 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 6
Noga Krzysztof 1994 LITS Anders Jedność Żywiec 6
Papała Jakub 1999 MOSiR Łaziska Górne 6
Bugla Błażej 1996 niestowarzyszony 6
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Pierwoła Jakub 1995 LKS Pogórze 6
Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 6
Płaczek Sebastian 1995 GKS Gwarek Ornontowice 6
Bobrowski Łukasz 1996 SKS Spartakus Gliwice 6
Węglarz Michał 1996 MOSM Tychy 6
Zamaryka Grzegorz 1995 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 6
Leszczyński Piotr 1995 KKS Kolejarz Gliwice 6
Kuśka Mateusz 1994 GKS Gwarek Ornontowice 6
Boryszko Piotr 1995 UKS Huragan Sosnowiec 6
Adach Rafał 1995 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Bartosiewicz Mikołaj 1997 MOSM Tychy 6
Hyba Rafał 1994 AKS Mikołów 6
Suchoń Jakub 2001 MOSiR Łaziska Górne 6
Wójcik Damian 1993 LITS Anders Jedność Żywiec 6
Krotowski Mateusz 1996 LKS Orzeł Stanica 6
Szala Jacek 1995 LKS 45 Bujaków Mikołów 6
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 6
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 6