II WTK

Kadetki

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 60
2 Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 57
3 Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 54
4 Guzdek Natalia 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 52
5 Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 50
6 Jastrzębska Dajana 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 48
7 Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 46
8 Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 44
9-12 Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 40
Sieruga Karolina 1996 UKS Dwójka Sosnowiec 40
Zygadło Martyna 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 40
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 40
13-16 Sala Magdalena 1998 KTS Mysłowice 33
Pająk Dominika 1997 MOSiR Mysłowice 33
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 33
Ciesielska Agata 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 33
17-24 Rożek Monika 1996 LKS 45 Bujaków Mikołów 24
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 24
Winkler Agnieszka 1997 LKS Rój Żory 24
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 24
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 24
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Trętowska Aneta 1996 niestowarzyszona 24
Pilarczyk Wioletta 1996 MKS Cieszko Cieszyn 24
25-32 Mrzyk Magdalena 1996 LKS Orzeł Stanica 13
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 13
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 13
Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 13
Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 13
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 13
Brudniok Claudia 1998 KTS Mysłowice 13
Winkler Iwona 1997 LKS Rój Żory 13
33-44 Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Kopeć Justyna 1997 MKS Czechowice-Dziedzice 8
Mazur Zuzanna 1997 SKS Spartakus Gliwice 8
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Braś Julia 2000 KTS Mysłowice 8
Kurpas Katarzyna 1996 LKS Strażak Mikołów 8
Moskała Marta 1998 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 8
Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 8
Machura Angela 1996 UKS Dwójka Sosnowiec 8
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 8
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 8
Mola Patrycja 1998 MKS Czechowice-Dziedzice 8
Kadeci

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 60
2 Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 57
3 Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 54
4 Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 52
5 Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 50
6 Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 48
7 Felkel Grzegorz 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 46
8 Hojkowski Adrian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 44
9-12 Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 40
Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 40
Zyzański Marcelian 1996 BISTS Bielsko-Biała 40
Siwiec Michał 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 40
13-16 Piętak Piotr 1996 UKS Huragan Sosnowiec 33
Pielorz Paweł 1996 LKS Rój Żory 33
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 33
Dziembała Dominik 1996 MKS Cieszko Cieszyn 33
17-24 Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 24
Krawczyk Jędrzej 1997 KTS Lędziny 24
Caputa Michał 1996 BISTS Bielsko-Biała 24
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 24
Pachucki Kamil 1997 MUKS Jedynka Pszów 24
Bobrowski Łukasz 1996 SKS Spartakus Gliwice 24
Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 24
Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko-Biała 24
25-32 Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 13
Wiatrek Sebastian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 13
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 13
Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 13
Knejski Paweł 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 13
Mrozik Dawid 1999 MKS Sokół Orzesze 13
Węglarz Michał 1996 MOSM Tychy 13
33-48 Obracaj Filip 1997 BISTS Bielsko-Biała 8
Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 8
Chmiel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 8
Dziembała Dawid 1999 MKS Cieszko Cieszyn 8
Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 8
Barański Dawid 1996 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 8
Waliczek Dawid 1997 KTS Lędziny 8
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Wrzyciel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 8
Stępień Kacper 1997 UKS Huragan Sosnowiec 8
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 8
Dziuk Kamil 1997 MOSM Tychy 8
Krotowski Mateusz 1996 LKS Orzeł Stanica 8
Fabiś Adrian 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 8
Ciołek Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 8
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko-Biała 8
49-64 Wowro Jakub 1996 KTS Lędziny 7
Kurpas Arkadiusz 1998 LKS Strażak Mikołów 7
Kurasz Krzysztof 1997 GKS Gwarek Ornontowice 7
Rutkiewicz Krzysztof 1997 LKS Rój Żory 7
Papała Jakub 1999 MOSiR Łaziska Górne 7
Bugla Błażej 1996 niestowarzyszony 7
Ratka Jakub 1997 MOSM Tychy 7
Smolarczyk Wiktor 1999 MOSiR Łaziska Górne 7
Forajter Paweł 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 7
Nadolski Dawid 1998 GKS Gwarek Ornontowice 7
Staszek Łukasz 1998 MKS Czechowice-Dziedzice 7
Kurasz Ryszard 1997 GKS Gwarek Ornontowice 7
Szuster Jan 2000 MOSiR Łaziska Górne 7
Suchoń Jakub 2001 MOSiR Łaziska Górne 7
Bortel Wiktor 1996 AKS Mikołów 7
Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 7
65-80 Brząkalik Rafał 2001 MOSiR Łaziska Górne 5
Sieka Szymon 1996 AKS Mikołów 5
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 5
Lebiedziński Michał 1997 SKS Spartakus Gliwice 5
Sikora Krzysztof 1999 MKS Czechowice-Dziedzice 5
Szczyrba Wojciech 1997 LKS Strażak Mikołów 5
Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 5
Wróbel Flip 1996 AKS Mikołów 5
Bucki Grzegorz 1998 MKS Czechowice-Dziedzice 5
Salisz Dawid 1996 AKS Mikołów 5
Jarczyk Marek 1997 AKS Mikołów 5
Górny Adam 1996 AKS Mikołów 5
Bartosiewicz Mikołaj 1997 MOSM Tychy 5
Smolik Kamil 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 5
Kozak Robert 1997 MKS Czechowice-Dziedzice 5
Motyka Krystian 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 5