I WTK

Kadetki

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Wojciechowska Aleksandra 1996 KTS Mysłowice 60
2 Matusiak Joanna 1996 JKTS Jastrzębie Zdrój 57
3 Tokarczyk Karolina 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 54
4 Majewska Zuzanna 1996 MKS Siemianowice Śl. 52
5 Banaś Dominika 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 50
6 Guzdek Natalia 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 48
7 Lewandowska Karolina 1996 MKS Cieszko Cieszyn 46
8 Pietraszko Paulina 1997 niestowarzyszona 44
9-12 Kocierz Magdalena 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 40
Cieślar Dominika 1996 MKS Cieszko Cieszyn 40
Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 40
Zygadło Martyna 1997 JKTS Jastrzębie Zdrój 40
13-16 Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 33
Jastrzębska Dajana 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 33
Ciesielska Agata 1997 BTTS Silesia Miechowice Bytom 33
Kapek Patrycja 1997 LKS Rój Żory 33
17-24 Czajkowska Angelika 1996 MOSM Tychy 24
Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 24
Trętowska Aneta 1996 Niestowarzyszona 24
Kocyan Aleksandra 1997 LKS Lesznianka Leszna Górna 24
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 24
Winkler Iwona 1997 LKS Rój Żory 24
Krajewska Monika 1997 RKS Cukrownik Chybie 24
Sieruga Karolina 1996 UKS Dwójka Sosnowiec 24
25-32 Mrzyk Magdalena 1996 LKS Orzeł Stanica 13
Kopeć Justyna 1997 MKS Czechowice-Dziedzice 13
Tomzik Kinga 1997 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 13
Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 13
Winkler Agnieszka 1997 LKS Rój Żory 13
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 13
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 13
Rożek Monika 1996 LKS 45 Bujaków Mikołów 13
33-46 Mazur Zuzanna 1997 SKS Spartakus Gliwice 8
Matusiak Karolina 1996 RKS Cukrownik Chybie 8
Otręba Klaudia 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 8
Pietrzyk Ewa 1997 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 8
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 8
Hetnał Sandra 1999 LITS Anders Jedność Żywiec 8
Machura Angela 1996 UKS Dwójka Sosnowiec 8
Pilarczyk Wioletta 1996 MKS Cieszko Cieszyn 8
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 8
Gałęziowska Natalia 2000 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 8
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Krypczyk Zuzanna 1999 RKS Cukrownik Chybie 8
Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 8
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 8
Kadeci

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Błajet Mateusz 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 60
2 Łodziana Maciej 1996 LITS Anders Jedność Żywiec 57
3 Baran Sebastian 1998 MOSiR Mysłowice 54
4 Wandraj Marek 1996 LKS Rój Żory 52
5 Urbańczyk Jan 1997 MOSiR Mysłowice 50
6 Izworski Filip 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 48
7 Felkel Grzegorz 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 46
8 Zyzański Marcelian 1996 BISTS Bielsko-Biała 44
9-12 Twardowski Szymon 1997 UKS Huragan Sosnowiec 40
Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 40
Caputa Michał 1996 BISTS Bielsko-Biała 40
Dziembała Dominik 1996 MKS Cieszko Cieszyn 40
13-16 Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko-Biała 33
Bieroński Arkadiusz 1996 ULKTS Pszczyna 33
Myszkowski Patryk 1997 KS Viret CMC Zawiercie 33
Siwiec Michał 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 33
17-24 Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 24
Chmiel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 24
Spandel Szymon 1997 LKS Rój Żory 24
Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 24
Pachucki Kamil 1997 MUKS Jedynka Pszów 24
Hojkowski Adrian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 24
Szymura Adrian 1996 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 24
Krawczyk Jędrzej 1997 KTS Lędziny 24
25-32 Bobrowski Łukasz 1996 SKS Spartakus Gliwice 13
Szuster Mateusz 1997 ULKTS Pszczyna 13
Wiatrek Sebastian 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 13
Pielorz Paweł 1996 LKS Rój Żory 13
Piętak Piotr 1996 UKS Huragan Sosnowiec 13
Knejski Paweł 1996 BTTS Silesia Miechowice Bytom 13
Mrozik Dawid 1999 MKS Sokół Orzesze 13
33-48 Haładus Jakub 1997 UKS Huragan Sosnowiec 8
Krotowski Mateusz 1996 LKS Orzeł Stanica 8
Hawel Adam 1996 MUKS Jedynka Pszów 8
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 8
Sztefka Patryk 1996 LKS Lesznianka Leszna Górna 8
Dziembała Dawid 1999 MKS Cieszko Cieszyn 8
Fabiś Adrian 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 8
Węglarz Michał 1996 MOSM Tychy 8
Dola Bartłomiej 1997 LKS Orzeł Stanica 8
Ibrom Piotr 1996 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 8
Obracaj Filip 1997 BISTS Bielsko-Biała 8
Kurasz Ryszard 1997 GKS Gwarek Ornontowice 8
Domin Łukasz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 8
Żyła Michał 1996 LKS Orzeł Stanica 8
Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 8
Wrzyciel Jakub 1996 UKS Huragan Sosnowiec 8
49-64 Gasiński Marcin 1997 MKS Sokół Orzesze 7
Kania Marcin 1997 SKS Spartakus Gliwice 7
Ratka Jakub 1997 MOSM Tychy 7
Błaś Wojciech 1997 LITS Anders Jedność Żywiec 7
Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 7
Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 7
Bortel Wiktor 1996 AKS Mikołów 7
Bugla Błażej 1996 Niestowarzyszony 7
Ciołek Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 7
Kozak Robert 1997 MKS Czechowice-Dziedzice 7
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 7
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 7
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 7
Stępień Kacper 1997 UKS Huragan Sosnowiec 7
Staszek Łukasz 1998 MKS Czechowice-Dziedzice 7
Waliczek Dawid 1997 KTS Lędziny 7
65-79 Urban Arkadiusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 5
Jarczyk Marek 1997 AKS Mikołów 5
Brząkalik Rafał 2001 MOSiR Łaziska Górne 5
Górny Adam 1996 AKS Mikołów 5
Bartosiewicz Mikołaj 1997 MOSM Tychy 5
Ostrzołek Szymon 1998 Niestowarzyszony 5
Szuster Jan 2000 MOSiR Łaziska Górne 5
Czakon Juliusz 1996 UKS Sokół 43 Katowice 5
Smolarczyk Wiktor 1999 MOSiR Łaziska Górne 5
Forajter Paweł 1997 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5
Papała Jakub 1999 MOSiR Łaziska Górne 5
Suchoń Jakub 2001 MOSiR Łaziska Górne 5
Lebiedziński Michał 1997 SKS Spartakus Gliwice 5
Kurasz Krzysztof 1997 GKS Gwarek Ornontowice 5
Wowro Jakub 1996 KTS Lędziny 5