II WTK

Młodziczki

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Sala Magdalena 1998 KTS Mysłowice 50
2 Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 47
3 Brudniok Claudia 1998 KTS Mysłowice 44
4 Hetnał Sandra 1999 LITS Anders Jedność Żywiec 42
5 Braś Julia 2000 KTS Mysłowice 40
6 Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 39
7 Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 38
8 Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 36
9-12 Tomecka Julia 2002 KTS Mysłowice 33
Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 33
Kulasińska Sonia 2000 KTS Mysłowice 33
Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 33
13-16 Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 28
Ciołek Barbara 2000 GKS Gwarek Ornontowice 28
Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 28
Grzesińska Zuzanna 2001 KTS Mysłowice 28
17-24 Krypczyk Zuzanna 1999 RKS Cukrownik Chybie 20
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 20
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 20
Gałęziowska Natalia 2000 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 20
Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 20
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 20
Świder Krystyna 2001 KTS Mysłowice 20
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 20
25-32 Fołta Monika 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 11
Szlęk Karolina 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 11
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 11
Furtak Kinga 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 11
Kielar Anna 2000 niestowarzyszona 11
Otręba Klaudia 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 11
Suchan Karolina 1999 ULKS Pławniowice 11
Moskała Marta 1998 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 11
33-45 Ryguła Magdalena 1999 ULKTS Pszczyna 6
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
Czepczor Gabriela 1998 MUKS Jedynka Pszów 6
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 6
Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Noga Klaudia 1999 ULKTS Pszczyna 6
Utracka Weronika 1999 KTS Mysłowice 6
Klein Izabela 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
Gąsior Natalia 2004 AKS Mikołów 6
Piórko Emilia 1999 ULKTS Pszczyna 6
Młodzicy

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 50
2 Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 47
3 Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 44
4 Mrozik Dawid 1999 MKS Sokół Orzesze 42
5 Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 40
6 Dziembała Dawid 1999 MKS Cieszko Cieszyn 39
7 Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 38
8 Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 36
9-12 Wątroba Jakub 1998 KS Viret CMC Zawiercie 33
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 33
Cierpiał Piotr 1999 KU AZS AJD Częstochowa 33
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
13-16 Ciołek Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 28
Wydmański Damian 1998 UKS The Best Bestwinka 28
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 28
Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 28
17-24 Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 20
Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 20
Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 20
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 20
Nadolski Dawid 1998 GKS Gwarek Ornontowice 20
Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 20
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 20
Ostrzołek Szymon 1998 niestowarzyszony 20
25-32 Urbańczyk Dawid 1999 MOSiR Mysłowice 11
Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 11
Urban Arkadiusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 11
Czepczor Rafał 2001 MUKS Jedynka Pszów 11
Szuster Jan 2000 MOSiR Łaziska Górne 11
Wigłasz Piotr 1998 LKTS Victoria Hażlach 11
Nowak Kamil 1998 LKS Grom-Złota Dama Poczesna 11
Habierski Andrzej 1998 LITS Anders Jedność Żywiec 11
33-48 Grela Paweł 1998 KS Naprzód Borucin 6
Skorupa Michał 1998 LKS Grom-Złota Dama Poczesna 6
Dąbrowski Wojciech 1998 UKS The Best Bestwinka 6
Kucza Jan 1999 LKS Rój Żory 6
Smolarczyk Wiktor 1999 MOSiR Łaziska Górne 6
Kraut Robert 1999 ULKTS Pszczyna 6
Czempiel Oskar 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Haładus Julian 2000 UKS Huragan Sosnowiec 6
Demitraszek Michał 2001 MOSiR Mysłowice 6
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 6
Konopka Marcin 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Żeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 6
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko Biała 6
Fabiś Adrian 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 6
Cierpiał Michał 1998 KU AZS AJD Częstochowa 6
49-64 Brząkalik Rafał 2001 MOSiR Łaziska Górne 4
Staszek Łukasz 1998 MKS Czechowice-Dziedzice 4
Piotrowicz Daniel 1998 MOSiR Mysłowice 4
Barański Jakub 2001 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 4
Papała Jakub 1999 MOSiR Łaziska Górne 4
Tomaszczyk Marcin 1998 UKS The Best Bestwinka 4
Bucki Grzegorz 1998 MKS Czechowice-Dziedzice 4
Sikora Krzysztof 1999 MKS Czechowice-Dziedzice 4
Nowak Bartosz 2000 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Paszenda Krzysztof 1999 LKS Orzeł Stanica 4
Chmiel Daniel 1998 UKS Wolej Ruda Śl. 4
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 4
Łuczka Jakub 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Kochel Szymon 1999 MOSiR Mysłowice 4
Mazurek Jakub 1999 UKS Huragan Sosnowiec 4
Gutowski Paweł 1999 SKS Spartakus Gliwice 4
65-88 Pszczółka Bartłomiej 1999 LKTS Victoria Hażlach 3
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 3
Ostachowski Piotr 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Golik Amadeusz 1998 UKS The Best Bestwinka 3
Brzęk Bartłomiej 1999 AKS Mikołów 3
Grela Artur 2000 KS Naprzód Borucin 3
Kurpas Arkadiusz 1998 LKS Strażak Mikołów 3
Hanak Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 3
Tomas Piotr 1999 Niestowarzyszony 3
Ostachowski Bartłomiej 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Gilewski Damian 2000 LKS Orzeł Stanica 3
Tabacki Maciej 1999 LKS Strażak Mikołów 3
Hławiczka Edward 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Ostachowski Aleksander 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Roszkowicz Wiktor 1998 KKS Kolejarz Gliwice 3
Wrzesień Szymon 1998 UKS Huragan Sosnowiec 3
Kucharski Mateusz 2000 MOSiR Mysłowice 3
Litwin Karol 1998 KKS Kolejarz Gliwice 3
Brabański Cziro 1998 AKS Mikołów 3
Brzęk Cyprian 1998 AKS Mikołów 3
Kapuściński Przemysław 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 3
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 3
Domin Łukasz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 3
Skórski Michał 1999 UKS Huragan Sosnowiec 3