I WTK

Młodziczki

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Sala Magdalena 1998 KTS Mysłowice 50
2 Januś Karolina 1999 MOSM Tychy 47
3 Januś Weronika 1999 MOSM Tychy 44
4 Braś Julia 2000 KTS Mysłowice 42
5 Hławiczka Dorota 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 40
6 Hetnał Sandra 1999 LITS Anders Jedność Żywiec 39
7 Gąsior Jolanta 1999 KTS Mysłowice 38
8 Brudniok Claudia 1998 KTS Mysłowice 36
9-12 Kopel Paulina 1999 MKS Cieszko Cieszyn 33
Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 33
Herok Magdalena 1998 RKS Cukrownik Chybie 33
Maraszkiewicz Martyna 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 33
13-16 Morys Julia 1998 LKS Lesznianka Leszna Górna 28
Tomecka Julia 2002 KTS Mysłowice 28
Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 28
Nikiel Marta 1999 RKS Cukrownik Chybie 28
17-24 Ciołek Barbara 2000 GKS Gwarek Ornontowice 20
Kulasińska Sonia 2000 KTS Mysłowice 20
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 20
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 20
Mrzyk Julia 1999 LKS Orzeł Stanica 20
Krypczyk Zuzanna 1999 RKS Cukrownik Chybie 20
Otręba Klaudia 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 20
Gałęziowska Natalia 2000 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 20
25-32 Żyła Justyna 1998 LKS Orzeł Stanica 11
Suchan Karolina 1999 ULKS Pławniowice 11
Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 11
Przywara Aleksandra 1999 ULKS Pławniowice 11
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 11
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 11
Furtak Kinga 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 11
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 11
33-42 Fołta Monika 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 6
Ryguła Magdalena 1999 ULKTS Pszczyna 6
Potempa Roksana 2001 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
Blachlińska Kinga 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 6
Piórko Emilia 1999 ULKTS Pszczyna 6
Klein Izabela 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Zubek Wiktoria 1999 ULKS Pławniowice 6
Noga Klaudia 1999 ULKTS Pszczyna 6
Moskała Marta 1998 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 6
Szlęk Karolina 1998 KU AZS WSAiZ Zawiercie 6
Młodzicy

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Felkel Grzegorz 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 50
2 Pszonka Michał 1998 BISTS Bielsko Biała 47
3 Balcerzak Marcin 1998 BTTS Silesia Miechowice Bytom 44
4 Kuźnik Mariusz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 42
5 Zapart Wojciech 1999 LKS Orzeł Stanica 40
6 Mrozik Dawid 1999 MKS Sokół Orzesze 39
7 Ciołek Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 38
8 Dziembała Dawid 1999 MKS Cieszko Cieszyn 36
9-12 Cierpiał Piotr 1999 KU AZS AJD Częstochowa 33
Matejczyk Mateusz 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 33
Klajman Łukasz 1998 BISTS Bielsko Biała 33
Zawadzki Mateusz 1998 MOSiR Mysłowice 33
13-16 Kowol Marek 2000 MUKS Jedynka Pszów 28
Komandzik Rafał 1999 UKS Wolej Ruda Śl. 28
Nowak Kamil 1998 LKS Grom-Złota Dama Poczesna 28
Kowol Aleksander 1998 LKS Orzeł Stanica 28
17-24 Skorupa Michał 1998 LKS Grom-Złota Dama Poczesna 20
Krzemień Patryk 1999 MOSiR Mysłowice 20
Pogoda Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 20
Urbańczyk Dawid 1999 MOSiR Mysłowice 20
Sontag Wojciech 1998 MOSM Tychy 20
Fabiś Adrian 1998 UKS Dwójka Sosnowiec 20
Nadolski Dawid 1998 GKS Gwarek Ornontowice 20
Czempiel Oskar 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 20
25-32 Ostrzołek Szymon 1998 Niestowarzyszony 11
Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 11
Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 11
Gorol Dawid 1998 MKS Cieszko Cieszyn 11
Bandzerewicz Wojciech 1999 MOSM Tychy 11
Konopka Marcin 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 11
Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 11
Barański Jakub 2001 UKS Sportowa Jedynka Skoczów 11
33-48 Pitsch Adam 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Kucza Jan 1999 LKS Rój Żory 6
Krupa Przemysław 1998 MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6
Żeleźniak Piotr 1999 MOSM Tychy 6
Cierpiał Michał 1998 KU AZS AJD Częstochowa 6
Sikora Krzysztof 1999 MKS Czechowice-Dziedzice 6
Brząkalik Rafał 2001 MOSiR Łaziska Górne 6
Bryłka Patryk 1998 LKS Orzeł Stanica 6
Golik Maciej 1998 LKS Rój Żory 6
Demitraszek Michał 2001 MOSiR Mysłowice 6
Gutowski Paweł 1999 SKS Spartakus Gliwice 6
Szuster Jan 2000 MOSiR Łaziska Górne 6
Hławiczka Grzegorz 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 6
Lasota Marcin 2002 MUKS Jedynka Pszów 6
Brachmański Kamil 1998 MUKS Jedynka Pszów 6
Nowak Bartosz 2000 JKTS Jastrzębie Zdrój 6
49-64 Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 4
Nowak Filip 1998 AKS Mikołów 4
Papała Jakub 1999 MOSiR Łaziska Górne 4
Smolarczyk Wiktor 1999 MOSiR Łaziska Górne 4
Łuczka Jakub 1999 JKTS Jastrzębie Zdrój 4
Brzęk Bartłomiej 1999 AKS Mikołów 4
Brzęk Cyprian 1998 AKS Mikołów 4
Kraut Robert 1999 ULKTS Pszczyna 4
Hanak Piotr 1998 GKS Gwarek Ornontowice 4
Copik Bartłomiej 1999 KKS Kolejarz Gliwice 4
Gilewski Damian 2000 LKS Orzeł Stanica 4
Ostachowski Aleksander 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 4
Kucharski Mateusz 2000 MOSiR Mysłowice 4
Domin Łukasz 1998 GKS Gwarek Ornontowice 4
Langosz Łukasz 2000 MOSM Tychy 4
65-72 Jabłoński Tomasz 1999 AKS Mikołów 3
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 3
Woźniak Jakub 2001 GKS Gwarek Ornontowice 3
Piotrowicz Daniel 1998 MOSiR Mysłowice 3
Ostachowski Piotr 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Roszkowicz Wiktor 1998 KKS Kolejarz Gliwice 3
Ostachowski Bartłomiej 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 3
Tomas Piotr 1999 Niestowarzyszony 3