II WTK

Żaczki

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Braś Julia 2000 KTS Mysłowice 20
2 Szymura Wiktoria 2000 KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 18
3 Kulasińska Sonia 2000 KTS Mysłowice 16
4 Ciołek Barbara 2000 GKS Gwarek Ornontowice 15
5 Paszek Agata 2001 BTTS Silesia Miechowice Bytom 13
6 Furtak Kinga 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 12
7 Lelowicz Julia 2000 Niestowarzyszona 10
8 Grzesińska Zuzanna 2001 KTS Mysłowice 9
9-12 Kielar Anna 2000 Niestowarzyszona 7
Tomecka Julia 2002 KTS Mysłowice 7
Świder Krystyna 2001 KTS Mysłowice 7
Wasiak Jagoda 2000 MOSM Tychy 7
13-16 Mizerska Zuzanna 2000 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6
Urbaniak Wiktoria 2001 KTS Mysłowice 6
Borek Justyna 2000 MUKS Jedynka Pszów 6
Sosna Oliwia 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
17-24 Matloch Kornelia 2000 RKS Cukrownik Chybie 5
Migas Julia 2001 MUKS Jedynka Pszów 5
Fołta Monika 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 5
Fluder Zuzanna 2001 UKS The Best Bestwinka 5
Krajewska Ewa 2000 RKS Cukrownik Chybie 5
Majewska Bogusława 2002 MKS Siemianowice Śl. 5
Herok Gabriela 2002 RKS Cukrownik Chybie 5
Śmieja Aleksandra 2001 RKS Cukrownik Chybie 5
25-32 Jastrzębska Weronika 2000 BTTS Silesia Miechowice Bytom 4
Klein Paulina 2000 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Gąsior Natalia 2004 AKS Mikołów 4
Baranowska Aleksandra 2002 MOSM Tychy 4
Kopeć Katarzyna 2002 MKS Czechowice-Dziedzice 4
Klein Izabela 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Chmiel Martyna 2002 MOSM Tychy 4
Rączka Sandra 2000 UKS The Best Bestwinka 4
33-34 Krypczyk Maria 2002 RKS Cukrownik Chybie 3
Wydmańska Angelika 2000 UKS The Best Bestwinka 3
Żacy

M-ce Nazwisko i imię Rok ur. Nazwa klubu Pkt.
1 Kempa Mateusz 2000 MUKS Jedynka Pszów 20
2 Kukliński Damian 2000 MUKS Jedynka Pszów 18
3 Skarżyński Miłosz 2001 MOSM Tychy 16
4 Borek Kamil 2000 MUKS Jedynka Pszów 15
5 Czepczor Rafał 2001 MUKS Jedynka Pszów 13
6 Będkowski Bartłomiej 2002 KS Viret CMC Zawiercie 12
7 Grela Artur 2000 KS Naprzód Borucin 10
8 Będkowski Mateusz 2002 KS Viret CMC Zawiercie 9
9-12 Suchoń Jakub 2001 MOSiR Łaziska Górne 7
Zandecki Jan 2001 MOSiR Mysłowice 7
Woźniak Jakub 2001 GKS Gwarek Ornontowice 7
Szuster Jan 2000 MOSiR Łaziska Górne 7
13-16 Kasperydus Mateusz 2000 MKS Czechowice-Dziedzice 6
Gwizdon Oliwier 2003 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6
Lasota Marcin 2002 MUKS Jedynka Pszów 6
Sosna Jakub 2000 RKS Cukrownik Chybie 6
17-24 Rudzki Oskar 2001 UKS Huragan Sosnowiec 5
Chabera Gracjan 2001 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 5
Urbańczyk Dawid 2000 MOSiR Mysłowice 5
Rydzewski Dawid 2000 GKS Gwarek Ornontowice 5
Strzymszok Kamil 2004 MOSM Tychy 5
Pilch Miłosz 2001 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 5
Bandzerewicz Tomasz 2001 MOSM Tychy 5
Demitraszek Michał 2001 MOSiR Mysłowice 5
25-32 Ostachowski Piotr 2003 LKS Lesznianka Leszna Górna 4
Rygiel Adam 2000 LKTS Victoria Hażlach 4
Dróżdż Szymon 2000 UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 4
Nowak Jakub 2001 AKS Mikołów 4
Wiecheć Adrian 2001 LKTS Victoria Hażlach 4
Brząkalik Rafał 2001 MOSiR Łaziska Górne 4
Puzoń Michał 2001 Niestowarzyszony 4
Nowak Jakub 2001 UKS Huragan Sosnowiec 4
33-36 Konieczny Michał 2000 LKTS Victoria Hażlach 3
Zuber Adam 2000 GKS Gwarek Ornontowice 3
Wydmański Piotr 2001 UKS The Best Bestwinka 3
Głąbek Patryk 2003 UKS The Best Bestwinka 3