Jesteś tutaj: Główna

 

Liga Terenowa



XX Seria

XX SERIA

Nr data 10.04.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1370 KKS Kolejarz II Gliwice ATS Ligota Łabędzka Kwodawski 5:5
1371 LKS Naprzód Łubie KS SALVEO Drama Kamieniec Sopel 9:1 
1372 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka LKS Wilki II Wilcza Steuer 8:2
1373 UKS Feniks II Pyskowice LKS Strażak III Mikołów Kopyra 8:2

Poprawiony ( czwartek, 23 kwietnia 2015 12:07 )
 

XIX Seria

XIX SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 27.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1363 LKS Naprzud Łubie KKS Kolejarz II Gliwice Sopel 0:10
1364 KS SALVEO Drama Kamieniec ATS Ligota Łabędzka Trzęsiok 1:9
1365
LKS Strażak III Mikołów
LKS Wilki II Wilcza Kowalski 6:4
1366 UKS Feniks II Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka Kopyra 6:4
XVIII SERIA o miejsca 9 - 14
1367 ULKS Ruch II Pniów GKS Gwarek III Ornontowice Kopyra 2:8
1368 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Naprzód Świbie Jarosz Adam 4:6
1369 LKS Victoria Pilchowice OOP

Poprawiony ( piątek, 10 kwietnia 2015 21:19 )
 

XVIII Seria o miejsca 1-8 XVII Seria o miejsca 9-14

XVIII SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 20.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1356 KKS Kolejarz II Gliwice KS SALVEO Drama Kamieniec Kwodawski 7:3
1357 LKS Naprzód Łubie ATS Ligota Łabędzka Sopel 5:5
1358 LKS Wilki II Wilcza UKS Feniks II Pyskowice Stawiarz 6:4
1359 LKS Strażak III Mikołów ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Kowalski 3:7
XVII SERIA o miejsca 9 - 14
1360 LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch Pniów Klencz 6:4
1361 LKS Victoria Pilchowice OOP UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Osuch 0:10vo
1362 GKS Gwarek III Ornontowice

Poprawiony ( poniedziałek, 23 marca 2015 10:47 )
 

XVII Seria o miejsca 1-8 XVI Seria o miejsca 9-14

XVII SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 21.03.2014 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1349 KKS Kolejarz II Gliwice UKS Feniks II Pyskowice Kwodawski 7:3
1350 LKS Wilki II Wilcza ATS Ligota Łabędzka Stawoarz 3:7
1351 ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka LKS Naprzód Łubie Steuer 3:7
1352 KS SALVEO Drama Kamieniec LKS Strażak III Mikołów Trzęsiok 4:6
XVI SERIA o miejsca 9 - 14
1353 LKS Victoria Pilchowice OPP ULKS Ruch II Pniów Osuch  0:10
1354 LKS Naprzód II Świbie GKS Gwarek III Ornontowice Jarosz Adam 4:6
1355 UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze

Poprawiony ( czwartek, 19 marca 2015 12:19 )
 

XVI Seria o miejsca 1-8, XV Seria o miejsca 9-14

XVI SERIA o miejsca 1 - 8

Nr data 06.03.2015 godz. 18.00
meczu Gospodarz Gość Sędzia Wynik
1342 KKS Kolejarz II Gliwice LKS Strażak II Mikołów Kwodawski 9:1
1343 ATS Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice Tomicki 8:2
1344 LKS Naprzód Łubie LKS Wilki II Wilcza Sopel 7:3
1345 KS SALVEO Drama Kamieniec ULKS Tajfun III Ligota Łabędzka Trzęsiok 6:4
XV SERIA o miejsca 9 - 14
1346 ULKS Ruch II Pniów UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze Kopyra 7:3
1347 LKS Victoria Pilchowice OPP GKS Gwarek III Ornontowice Osuch 0:10
1348 LKS Naprzód II Świbie

Poprawiony ( czwartek, 19 marca 2015 12:19 )
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 4